Erkekler aldatır efsanesi

Erkekler aldatır efsanesi

Nurseli İdiz ve Nergis Kumbasar ikilisine Kimya Gökçe Aytaç da katılınca kimya tutmuş, tiyatroda kahkahalar havada uçuşuyor, esprilere en çok da eleştirilen erkekler gülüyor.

Erkekler aldatır efsanesi

Bir tiyatro oyununun izlenmesi için iyi ve tanınmış oyuncular önemli bir faktör. İzleyicinin bamteline basan, hayatın içinden diyaloglarla yaşadıklarına gönderme yapan bir metin de oldu mu salon da dolar, kritikler de iyi gelir. “Etekler ve Pantolonlar” Mine Artu’nun yazdığı bir oyun, Serkan Budak yönetiyor. Ama asıl bomba oyuncular: Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar ve Kimya Gökçe Aytaç, sahneye çıktıklarında alkış başlıyor! Belli ki izleyici onları tanıyor ve seviyor. Bir kadının elinden çıkıp üç kadının oynadığı oyun, başlarda biraz sabah kadın programları gibi gidiyor ama salon tıka basa dolu, kahkahalar ise dinmiyor. Oynadıkları her yerde de böyle oluyormuş. 2021’de sahnelenen oyun, birkaç yerden de En İyi Tiyatro Ödülü’ne değer bulunmuş. Pandemi nedeniyle ara verildikten sonra tekrar sahnedeler ve öyle yoğun bir turne programları var ki bana Amerikan folk şarkıcılarını anımsattı. Gitarını alıp koca kıtayı karış karış gezerler ya, öyle.

Bu kadar çok turne yaptıkları için olsa gerek, dekor da derme çatma. Biraz çadır tiyatrosu gibi olduğu eleştirisini yapımcı Ali Temiz’e de söyledim, biraz aceleye gelmiş, değişecekmiş. O oyunculara yakışmıyor, bizde yalan yok. Nurseli İdiz; yıllar sonra tekrar canlı izliyorum, kendini bırakmış ev kadını rolünde cesur bir çıkış yapıyor. Güzel kadınlar sevmez böyle sahnede dökülmeyi? Nergis Kumbasar ise dört kol çengi. Çok hareketli ve çok güzel. Ama asıl şaşırtan iki as arasındaki genç kadın: Kimya Gökçe Aytaç, 0 beden fiziğiyle ikisinin arasında hiç de ezilmiyor. Hele şarkıcı rolündeki bölümde çok iyiydi. Oyun bulvar tiyatrosu tarzında evlilikte erkeklerin kadınları aldatma hikâyeleri üzerine esprilerle sürüp giderken bunlara en çok erkeklerin gülmesine ne demeli? Sık sık salona bakıp kim daha çok gülüyor derken izleyiciler arasında kadınlara eşlik eden epey erkek vardı ve pek memnunlardı! Neyse ki oyun, sonuna doğru TV programı havasından çıkıyor, ayakları yere basıyor ve kadınlar doğru yolu buluyor da izlediğime değiyor. Tabii ki konuyu anlatmıyorum, merak eden seyreder, neredeyse her yere gidiyorlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygusal anlamda dengeli bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda planlarınızı daha iyi organize etmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi ifade etme konusunda daha rahat olacak ve iletişim becerilerinizi ön plana çıkaracaksınız. Özellikle kararlarınızı verirken içgüdülerinize güvenmelisiniz. Aşk hayatınızda ise romantik ve duygusal bir gün sizi bekliyor olabilir. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün, sosyal çevrenizle iletişiminiz güçlü olacak ve grup etkinliklerine katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fikir alışverişi yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir gün olabilir. Ancak, ani kararlar vermeden önce dikkatli düşünmekte fayda var. İçsel enerjinizi dengelemek için yoga veya meditasyon gibi rahatlatıcı aktivitelere yönelebilirsiniz. Unutmayın, kendinize zaman ayırmak da önemli!

BAŞAK BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Başak burcu insanları için ilişkilerinizde biraz daha esnek olmanız gerekebilir. Karşı tarafın bakış açısını anlamak için empati yapmaya çalışın. Ayrıca bugün kendinize zaman ayırarak iç huzurunuzu yeniden sağlayabilirsiniz. Kendinizi tanımak ve keşfetmek için ideal bir gün olabilir. Ufak tefek sağlık sorunlarına dikkat etmek ve sağlıklı beslenmeye özen göstermek de faydalı olacaktır.

TERAZİ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Terazi burcundaki insanlar için ilişkilerinde daha dengeli ve adil olmaları gerekebilir. Bugün karşılaşacakları her türlü durumu objektif bir şekilde değerlendirmeleri önemli olabilir. Ayrıca bugün yeni insanlarla tanışmak, sosyal etkinliklere katılmak ve iletişimi güçlendirmek için uygun bir zaman olabilir. Sevdikleriyle arasındaki iletişimi güçlendirmek adına anlayışlı ve sabırlı olmaları gerekebilir. Hayatın tadını çıkarmak ve keyifli vakit geçirmek için bugünü daha pozitif bir şekilde değerlendirebilirler. Umarım bu bilgiler size yardımcı olmuştur!

AKREP BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İçsel dünyanıza yönelmek ve duygularınızı anlamak için zaman ayırmak iyi olabilir. İletişimde bazı karmaşalar yaşanabilir, bu nedenle açık ve net olmaya özen göstermek önemli olacaktır. Bugün, kendi içsel sorgulamalarınızı yapabilir ve eski konularla yüzleşebilirsiniz. Sabırlı olmak ve karar verirken dikkatli düşünmek faydalı olacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM