Trabzon Oda Tiyatrosu, Trabzon’da İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor!

Trabzon Oda Tiyatrosu, Trabzon’da İlklere İmza Atmaya Devam Ediyor!

Trabzon Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Mahir Elvan öncülüğünde, “Tiyatro iyileştirir” mottosuyla yola çıkan ekip bu sezon ilk olarak Trabzon Sağlık İl Müdürlüğüyle bir araya gelip “Sevgi Yolu” adlı çocuk oyunlarını ilk kez Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Kampüsünde ve Trabzon Gündüz Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde ücretsiz olarak sergilemişlerdi. 

Sosyal sorumluluk projelerine Ekim ayında da devam edecek olan ekip, KTÜ Farabi Hastanesinde ve Numune Hastanesinde tedavi gören çocuklara da oyunlarını ücretsiz bir şekilde sergileyecekler. 

Trabzon Oda Tiyatrosu, bir başka projeleri olan “İçimde Sanat var” projeleri geçtiğimiz günlerde AB-CultureCIVIC: Kültür Sanat Destek Programı tarafından maddi desteğe layık görülmüştü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Balık burcunun enerjisi yüksek olacak. İç dünyanıza odaklanma ve ruhsal yenilenme için güzel bir gün olabilir. İlişkilerinizde ise daha esnek ve anlayışlı olmanız gerekebilir. Empati kurmak ve karşınızdaki kişinin duygularını anlamak için çaba sarfedin. Ayrıca, kendinizi ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak için uygun bir zaman. İş hayatında ise yaratıcılığınızı kullanabilir ve içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Ancak, daha dikkatli ve detaylara odaklanarak işlerinizi tamamlamak önemlidir. Sağlık açısından da enerjiniz yüksek olacak, ancak biraz daha dinlenmek için zaman ayırmalısınız. Unutmayın, kendinizi önemsemek ve ruhsal sağlığınıza özen göstermek hayat kalitenizi artırabilir. Umarım günlük burç yorumunuz size ilham verir!

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47