‘Aşk, Büyü vs’ Barselona Uluslararası Film Festivali’nde en iyi film seçildi

‘Aşk, Büyü vs’ Barselona Uluslararası Film Festivali’nde en iyi film seçildi

Ümit Ünal’ın yazıp yönettiği “Aşk, Büyü vs” adlı filme bir ödül de Fire!! Barselona Uluslararası Film Festivali’nden geldi.

‘Aşk, Büyü vs’ Barselona Uluslararası Film Festivali’nde en iyi film seçildi

Ümit Ünal imzalı “Aşk, Büyü vs” yurt dışındaki festival turunu sürdürüyor. Türkiye’de katıldığı festivallerden çok sayıda ödül kazanan film bu sefer de Barselona’da bu yıl 25. kez düzenlenen Fire!! Barselona Uluslararası Film Festivali’nde En İyi Film Ödülü’nün sahibi oldu.

İspanya’nın ilk LGBT film festivali olan Fire!! 1995’ten beri düzenleniyor. Kurmaca, belgesel ve kısa filmlerin kabul edildiği etkinliğin adı 1920’li yılların sonlarında eşcinsel ve siyah yazar Richard Bruce Nugent’in çıkarttığı Fire!! adlı dergiye bir saygı duruşu olarak konulmuş.

Başrollerini Selen Uçer ve Ece Dizdar’ın üstlendiği “Aşk,Büyü vs” iki hafta önce de Toronto’daki Inside Out festivalinde İzleyici Ödülü almıştı.

“Aşk, Büyü vs” MUBI’de izlenebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47