Ayvalık Film Festivali’nde kapanış zamanı

Ayvalık Film Festivali’nde kapanış zamanı

Ayvalık Uluslararası Film Festivali bugün, Vural Sineması’nda gösterilecek “İncir Ağaçlarının Altında”, “Yaban”, “Mendirek”, “Peter Von Kant” ve “Petra Von Kant’ın Acı Gözyaşları” ile amfitiyatrodaki “İlgi Manyağı” ve “Öğle Güneşinde Yıldızlar” filmlerinin gösterimleriyle son bulacak.

Ayvalık Film Festivali'nde kapanış zamanı

Seyir Derneği’nin düzenlediği Ayvalık Uluslararası Film Festivali, bugün kapanışını yapacak. Festival, özellikle 18 Eylül’de sona eren Adana Altın Koza Film Festivali biter bitmez Ayvalık’a gelen sinemacılar ve basın mensupları nedeniyle son 3-4 gününde iyice yükünü aldı. Hatta Adana’da festival bittikten sonraki gün Adana-İzmir uçağında yer bulunamadığı konuşuldu.

Ayvalık’ta önceki gün de (19 Eylül) gösterimler ve yan etkinlikler sürdü. Özellikle bu hafta Adana’da neredeyse tüm ödülleri toplayan, nisan ayında da İstanbul Film Festivali’nde birçok ödül kazanan “Ela ile Hilmi ve Ali” filmiyle “Çilingir Sofrası” büyük ilgi gördü ve beğenildi. Film ekiplerinin katılımıyla düzenlenen soru-cevap kısımları Ayvalık’ta adet olduğu üzere uzun sürdü.

Festivalin dördüncü gününde, Cem Kaya’nın bu yıl Berlinale’nin Panorama bölümünde gösterilen ve Seyirci Ödülü’ne değer görülen üçüncü belgesel filmi “Aşk, Mark ve Ölüm” de festivalin en ilgi gören ve beğenilen yapımlarından biri oldu.

SON GÜNÜN PROGRAMI

Festival bugün Vural Sineması’nda gösterilecek “İncir Ağaçlarının Altında”, “Yaban”, “Mendirek”, “Peter Von Kant” ve “Petra Von Kant’ın Acı Gözyaşları” ile amfitiyatrodaki “İlgi Manyağı” ve “Öğle Güneşinde Yıldızlar” filmlerinin gösterimleriyle son bulacak. Ayvalık Uluslararası Film Festivali’nde yarışma bölümü, dolayısıyla da kapanışta bir ödül töreni yok. Belki de festivalin sinemacılar tarafından bu kadar el üstünde tutulmasının nedenlerinden biri bu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM