AC/DC’nin ‘Power Up’ albümü 18 ülkede bir numaraya yükseldi

AC/DC’nin ‘Power Up’ albümü 18 ülkede bir numaraya yükseldi

AC/DC’nin yeni albümü “Power Up”, 18 ülkede listelerde ilk sıraya yükseldi.

 

1973 yılında kurulan rock müziğin efsane gruplarından AC/DC’nin, 6 yılın ardından çıkardığı “Power Up” adlı albüm, 18 ülkede listelerde ilk sıraya yükseldi.

AC/DC’nin 17. albümü “Power Up”, Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İrlanda, İtalya, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere ve ABD’de listelerde bir numaraya yükseldi.

Grup, 2017’de geçirdiği ağır demansın ardından yaşamını yitiren gitarist Malcolm Young’a adanan 12 şarkılık albüm için prodüktör Brendan O’Brien ile stüdyoya girmişti.

AC/DC ayrıca, 13-15 Kasım arasında İstanbul Park’ta düzenlenen “Formula 1 DHL Turkish Grand Prix 2020” için de kendi şarkılarından oluşan 47 parçalık bir çalma listesi hazırlamıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sevgili Balık burçları, bugün planladığınız ve yapmak istediğiniz şeyleri yapamayabilirsiniz. Aceleci davranmayın ve planlarınızın dışına çıkmamaya özen gösterin. Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için atacağınız bir uzun vadede planlarınızın yeniden şekillenmesine yardımcı olabilir.

YAZARLAR / Tümü