Decollage Art Space, “Treplev” Oyunuyla Sanatseverlere Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor

Decollage Art Space, “Treplev” Oyunuyla Sanatseverlere Benzersiz Bir Deneyim Sunuyor

Genç ve yeni nesle sanatı sevdirme, sürdürülebilir ve kolay ulaşılabilir bir sanat ortamı oluşturma hedefiyle yola çıkan Decollage Art Space, “Treplev” tiyatro oyunuyla, benzersiz bir sanat deneyimiyle sanatseverleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Hem mekânsal imkânlarını hem de yenilikçi fikirlerini paylaşmak isteyen Decollage Art SpaceAnton Çehov‘un ünlü eseri “Martı”dan uyarlanan “Treplev” ile sanatseverlerle buluşuyor. Ümit Erlim ve Başak Kıvılcım Ertanoğlu‘nun tasarladığı tiyatro oyunu, üç ayrı kat üzerinde sergilenecek, üç bölümlü bir performans serisi olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her bir katta, oyunun farklı bir bölümünün, mekânın atmosferine özgü bir şekilde sunulması amaçlanıyor. 

Çehov‘un “Martı” eserinden esinlenen ve Treplev karakterinin gözünden yeniden kurgulanan, interaktif ve dinamik tiyatro deneyimi “Treplev”, Decollage Art Space’de hayat buluyor. 90 dakikalık canlı ve hareketli yapıt, izleyiciyle etkileşime girerek, sergilenen katlar arasında dolaşmasını sağlıyor ve etkinliğin içinde yer almasını hedefliyor. Oyun, 20 Şubat’tan itibaren her hafta Decollage Art Space‘te sahnelenecek.

Ümit Erlim, “Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet”, “Romeo ve Jüliet” ve “Yaşlı Çocuk” oyunlarındaki performanslarıyla genç kuşağın dikkat çeken ödüllü oyuncularından biri olarak sahneye çıkıyor.  Tiyatro ve sinemada yazar, yönetmen ve oyuncu olarak iz bırakan; “Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin” ile En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmış Başak Kıvılcım Ertanoğlu ise oyunun yönetmenliğini üstleniyor. 

Decollage Art Space, sanat tutkunlarını, meraklı zihinleri ve eşsiz bir deneyim arayanları bu yenilikçi etkinliğe davet ediyor.

Oyunun Künyesi:

Proje tasarım & uyarlama: Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Ümit Erlim 

Yönetmen: Başak Kıvılcım Ertanoğlu 

Oyuncular: Ümit Erlim, Başak Kıvılcım Ertanoğlu 

Uygulayıcı Yapımcı: Melisa Zeynep Şahin 

Round Sunum: Altan Gördüm 

Müzik, Ses, AI tasarım ve uygulama: İdil Acim 

Hareket tasarım: Aslı Melisa Uzun 

Dekor tasarım/uygulama: Melisa Zeynep Şahin 

Sahne amiri/ışık uygulama: Eray Uygun 

Reji Asistanları:Aslı Kaplan, Seval İnan 

Dış Göz: Nagihan Gürkan 

Logo tasarım: Elizabeth Değer

Yapım: Decollage Art Space

Oyun Programı:

17.03.2024 Pazar / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

19.03.2024 Salı / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

27.03.2024 Çarşamba / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

05.04.2024 Cuma / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

06.04.2024 Cumartesi / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

16.04.2024 Salı / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

23.04.2024 Salı / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

30.04.2024 Salı / 20:30
Decollage Art Space / İstanbul

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün finansal konularda dikkatli olman gerekebilir. Beklenmedik harcamalar yapabilir veya bütçende sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsin. İletişimde olduğun kişilerle anlaşmazlıklar yaşayabilir, gereksiz tartışmalardan kaçınmak için sabırlı olman önemli olacaktır. Sevdiklerinle vakit geçirmek ve keyifli aktiviteler yapmak senin için bugünün en iyi seçenekleri olabilir.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Sabırlı ve kararlı adımlar atarak istikrarlı bir şekilde ilerlemelisiniz. İçgüdülerinize güvenmek sizi doğru yönlendirebilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek de bugün size iyi gelebilir. Uyumlu ve nazik bir tavır sergilemeye özen gösterin.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha denge içinde olabilirsiniz. İletişim konularında başarılı olabilirsiniz ve kendinizi ifade etmek konusunda daha cesur adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz kuvvetli olacak ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca kendinize zaman ayırarak içsel huzuru bulabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün dikkatinizi dağıtan konularla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Sabırlı olmaya ve sakin kalmaya gayret edin. İletişimde dikkatli olmak, sakin ve anlayışlı bir tutum sergilemek bugün önem kazanabilir. Kendinize zaman ayırarak içsel dengeyi sağlamak için fırsatlar yaratın. Olumsuz enerjiyi uzaklaştırarak huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Terazi burcunu bekleyen sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız. İletişim konusunda çok başarılı olabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Fikir alışverişlerinizde karşı tarafı etkileme ve ikna etme gücünüz yüksek olacak. Ancak duygusal konularda kararsızlık yaşayabilir ve dengenizi sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sevdiklerinizle olan iletişiminize dikkat ederek, olumlu etkileşimler yaratmaya çalışın.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak pek istekli ve arzulu hissedebilirsiniz. Ancak, ilişkilerinizde aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Bazen tutkulu ve yoğun olmak yerine sakin ve anlayışlı olmak daha olumlu sonuçlar doğurabilir. Kontrolsüzce davranmaktan kaçının ve özellikle iletişimde nazik ve anlayışlı olmaya dikkat edin. Uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmek için de iyi bir gün olabilir.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün işlerinizde disiplinli ve kararlı olmanız gerekebilir. Hedeflerinize odaklanarak sıkı çalışmaya devam etmelisiniz. Bugün, pratik ve somut adımlar atarak sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekebilir. Özellikle iş yaşamınızda ciddiyet ve köklü çözümler üretmek önem kazanabilir. Kendinize olan güveninizin sizi başarıya götüreceği bir gün olabilir.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM