Madame Tussauds’da ilk

Madame Tussauds’da ilk

 kez bir başkan yardımcısının heykeli yer alacak

Kamala Harris, New York’taki Madame Tussauds balmumu müzesinde ölümsüzleştirilecek. Müzede ilk kez bir başkan yardımcısının heykeli yer alacak.

Madame Tussauds’da ilk kez bir başkan yardımcısının heykeli yer alacak

Müzeden yapılan açıklamaya göre bu yılın sonlarında hem başkan Joe Biden’ın hem de Kamala Harris’in balmumundan figürleri tamamlanmış olacak. Her iki heykel de müzenin “Oval Ofis” bölümünde sergilenecek.

Müzenin Facebook’tan yaptığı açıklamada, Londralı sanatçılardan oluşan ekibin heykel yapımlarının haftalar sürdüğü, tamamının bitmesinin ise yaklaşık dört ila altı ay süreceğini tahmin ettiklerini söylediler.

Joe Biden’ın ve Kamala Harris’in balmumundan figürleri müzenin “Oval Ofis” bölümünde sergilenecek.

“GÖZLERİYLE GÜLÜMSÜYOR”

Heykeltıraşlardan Vicky Grant Twitter’da yayınlanan bir videoda başkan yardımcısının heykelinin yapımıyla ilgili şunları söyledi: “Kamala Harris’in en önemli özelliği sadece sevimli, sıcak ve misafirperver gülüşü değil, aynı zamanda gözlerinin de olduğunu hissediyorum, çünkü gülümsediğinde çok çekici olduğunu düşünüyorum, aslında gözleriyle de gülümsüyor.”

NBC News’in haberine göre; hem Biden hem de Harris’in balmumu figürlerinin kıyafetleri ise bu yıl Yemin Töreni’nde giyilen kıyafetlerle aynı olacak. Harris’in tören için seçtiği kıyafetlerin tasarımcısı Christopher John Rogers, balmumu figürünün kıyafetini de tasarlayacak.

Madame Tussauds sözcüsü Brittany Williams, “Başkan Yardımcısı Harris için bir figür yaratmaktan ve Madame Tussauds New York’taki konuklar için ABD tarihindeki bu önemli anı yansıtmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak veya zihinsel olarak ikilemler arasında kalabilirsiniz. Yakınlarınızdan destek ve yardım görme arzusunda olabilir, aynı anda sevdiklerinize maddi veya manevi olarak yardım edebilirsiniz. Geleceğe yönelik bir kafa karışıklığınız olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün gündeminizdeki konuların derinine inmek, araştırmak ve öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız artabilir. Kadınlarla ilişkilerinizde daha uyumlu bir hava hakim olabilir. Rutinlerinizin ve alışkanlıklarnızın dışına çıkabilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün evinizle, finansal meselelerinizle ilgilenebilirsiniz. Aile üyelerinizle duygusal destekler içinde olmak ruhen size iyi gelebilir. Duygusal dalgalanmalara öğle saatlerinde açık olurken, karamsarlık ve umutsuzluk haline dikkat edin.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün alışkanlıklarınızda bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Zihni ve bedeni rahatlatacak aktivitelerle ilgilenmeye çalışın. Araştırma, okuma ve öğrenme ön planda olabilir. İş bağlantılarıyla yolculuklar ortaya çıkabilir. Bir teklif alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün yaşamdan aldıklarınızı, verdiklerinizi sorgulayabilir ve ilişkilerinizde bir sorgulamaya girebilirsiniz. Özgüven ve öz değerinizi insanların size olan maddi-manevi fedakarlıkları üzerinden belirlemeyin. Kendinize daha şefkatli yaklaşın.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlerken sevdiğiniz şeyleri yapmaya, sevdiklerinizden beslenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular öne çıkabilir. Gündüz saatlerinde daha ılımlı ve iyicil havalar hakim. Yaratıcı yönünüz öne çıkabilir. Spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Bugün aile üyeleri, akrabalar, geniş sosyal çevre ön planda olabilir. Bir yolculuk planı yapabilirsiniz. İnançlarınız ve değerleriniz doğrultusunda hareket etmek, kendi doğrularınızın arkasında durmak sizi daha iyi hissettirebilir. Karma ve ilahi adaletin çalıştığı durumlar olabilir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Bugün Ay sizin burcunuzda ilerliyor. Yarın ise burcunuzda Dolunay gerçekleşecek. İlişkilerinizde bir toparlanma ve iyileşme içinde olduğunuzu hissedebilirsiniz. Duygularınız pozitif veya negatif fark etmeksizin daha yoğun yaşanacaktır. Geçmiş anılar, özlem uyanabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM