Sosyal medya bunu konuşuyor:

Sosyal medya bunu konuşuyor:

Bu yüzü nasıl gördüğünüz kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan bir tür göz yanılsamasına dayanan görselin, kişilik özellikleriyle ilgili bilgi verdiği iddia edildi. Buna göre, görselde görünen iki farklı görüntü iki ayrı kişilik özelliğini işaret ediyor.

Sosyal medya bunu konuşuyor: Bu yüzü nasıl gördüğünüz kişiliğiniz hakkında ipuçları veriyor

Bir kadının yüzünün yer aldığı bu fotoğraf, sosyal medyada gündem oldu. Optik illüzyon fotoğrafında kadının yüzünü herkes farklı şekillerde gördüğünü belirten mesajlar attı.

Sosyal medyada sık sık paylaşılan ve optik illüzyon ya da göz yanılsaması olarak isimlendirilen görsellerin kişilik özelliği ya da sağlıkla ilgili bilgiler verdiği de vurgulandı.

İngiliz The Sun gazetesi tarafından paylaşılan ve kısa sürede gündem olan bu optik illüzyonda bir kadının yüzünü nasıl gördüğünüz kişiliğiniz hakkında da ipuçları veriyor…

Eğer fotoğrafa ilk baktığınızda kadını yandan görüyorsanız, dış dünyayı önemsediğiniz anlamına geliyor. Zorluklarla mantıklı bir şekilde yüzleşen ve duygularınıza kapılıp giden biri olmadığınızı gösteriyor. Bardağın her zaman yarısı boş değil, dolu olduğunu gördüğünüz için daha iyimser biri olduğunuza işaret ediyor. Ayrıca yardımsever ve dostlarının dertlerine her şekilde koşan biri olduğunuzu da gösteriyor.

Viewers should be able to see an in-profile or a face-to-face shot of the woman, or maybe even both.

Eğer fotoğrafa baktığınızda direkt olarak kadının yüzünü görüyorsanız, herhangi bir durumda gerilimi ortadan kaldırmaya çalışan ve başarılması ne kadar zor olursa olsun hedeflere ulaşmaya çalışan birisiniz. Korkularınıza fazla kapılmayan ve onlardan uzak durmaya çalışan bir yapınız var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47