konuştuğu ‘beyin yakan’ o resim:

konuştuğu ‘beyin yakan’ o resim:

Sosyal medyanın  Eşi olmayan tırtılı 40 saniye içinde bulun

Dudolf olarak bilinen Macar sanatçı Gergely Dudas tarafından hayata geçirilen bulmaca, sosyal medyada gündem oldu. Uzmanlar, bu bulmacayı 40 saniyede çözebilecek kişiyi arıyor…

Sosyal medyanın konuştuğu ‘beyin yakan’ o resim: Eşi olmayan tırtılı 40 saniye içinde bulun

Sosyal medya, Dudolf olarak bilinen Macar sanatçı Gergely Dudas tarafından yaratılan bu bulmacayı konuşuyor.

Kısa sürede paylaşım rekorları kıran bulmacada, kişilerden, eşi olmayan tırtılı bulmaları isteniyor.

İngiltere merkezli Hopes Grove Nurseries’in müdürü Morris Hankinson, beyin jimnastiği görsellerin son dönemde oldukça revaçta olduğunu belirtirken, “‘Baharın başlangıcını kutlamanın eğlenceli bir yolu olarak bu beyin jimnastiğini yaratmak istedik. Tamamlanması için 40 saniyelik bir süre tanıdık. Bu rekor sürede farklı olanı bulanları görmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Bulmaca, kısa sürede İngiltere’de gündem olurken, birçok kişi bulmacanın çözüm sürecini ‘beyin yakıcı’ olarak nitelendirdi.

Hankinson, bulmaca severlere, ‘tamamen odaklanın’ tavsiyesi de verdi. Önce aynı olan tırtılları bulun ve farklı olan otomatikman ortaya çıksın…

Peki siz doğru cevabı bulabildiniz mi?

Yoksa hala mücadele mi ediyorsunuz?

Cevep sağ alttaki tırtıl. Farklı olmasının nedeni ise kuyruğunun rengi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47