MİNİ ÖYKÜ!!!!

MİNİ ÖYKÜ!!!!

çok sevgili aziz ergun ağabeyim..
giresunspor eski teknik direktörü..
güzel yürekli insan..
muhteşem bi yazar..
****
ve en az bunlar denli önemlidir; yaşayan meddah!!!!
****
eksik olmasın, kırmadı, İZLER’imize de yazıyo.. (aramızda kalsın, o’ndan beklediğim gülmece yazılarıydı, ama ısrarla spor yazıları gönderiyo.. diyecek bişim yok, çünkü bu yazıları da çok güzel.. ders diye okutulsa yeridir yani)
****
tabi eskilerin insanı olduğu için, bilgisayar kullanma, mail atma falan gibi bi dünyası yok aziz ağabeyimin.. elleriyle yazıp bi dükkana bırakıyo, gidip ben alıyorum ve pc’ye döküyorum..
bu ayıcalık bi de serdar ustaoğlu ağabeyimde var.. onların yazılarıyla uğraşmak bile zevkli, helalü hoş olsun..
****
bırakmış, konuştuğumuz yere yazısını, ”gidip alıver” diye aradı bu sabah..
öğlen, aldım diye aradım.. derhal okuduğumu, çok beğendiğimi söyledim.. bu esnada içerlerden yenge’mizin sesi geliyordu.. anladım ki bana bişeyler diyo..
aziz abim tercüme etti;
-”gürselciğim, yengen benim kitaplarımı bile okumamıştır, ama İZLER’i dikkatle takip ediyo”..
-”sağ olsun, teşekkürlerimi ilet abim”..
-”yalnız, dedi ki, eski fotoların altına mutlaka isim yazsınlar, o insanların kimler olduklarını bilelim”..
-”abi tamam, söylerim foto kullanan yazarlara”..
-”dikkatli ol, yengen dünyadaki en büyük eleştirmendir”..
-(gülme krizindeki ben)
-”beni nasıl beğenip de aldı bilmiyorum valla”..
-(gülme krizi devamı)
-”Allah gülmekten ayırmasın gürselciğim”..
****
hepimizi..
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM