Savaşın içindeki Rusya’da güzellik yarışması

Savaşın içindeki Rusya’da güzellik yarışması

24 Şubat’tan beri Ukrayna ile savaşta olan Rusya’da Güzellik Yarışması düzenlendi.

Savaşın içindeki Rusya’da güzellik yarışması

24 Şubat’ta Ukrayna’yı işgale başlayan Rusya’da yaşam olduğu gibi devam ediyor… Dün gece Rusya Güzellik Yarışması “Krasa Rossii 2022” ülkenin sahil kenti Soçi’de yapıldı.

Ülke  genelinden gelen 51 adayın finale kaldığı yarışmayı ise Nizhny Novgorod güzeli Darya Lukonkina kazandı.

Tacı kazanan Darya Lukonkina (en sağda, 31 numaralı) gelecek yıl ülkesini Dünya Güzellik Yarışması’nda temsil etme hakkı kazandı.

Lukonkina böylelikle 2023’te düzenlenecek Dünya Güzellik Yarışması’nda ülkesini temsil etme hakkı kazandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47