FIRFIR HAFTALIK MİZAH DERGİSİ 8 NİSAN 1991

FIRFIR HAFTALIK MİZAH DERGİSİ 8 NİSAN 1991

20 SAYFA 1000 TL.

THY’DE GREV

HOLLYWOOD’DA SON DURUM

TEKİN ARAL – RAMAZAN DAVULCUSU

YAVUZ KARAN – ÇIFIT ÇARŞISI

MURAT KÜRÜZ-ŞEFKET YALAZ&STERO SEYFİ

KAYHAN ERKAN – NES  KAVE

OKY – BÖÇEKGÖZ

TURGAY TÜYSÜZ – RIFRIF

VEDAT ÖZDEMİROĞLU – YARIŞMALAR

İBRAHİM SARI – MÜEBBET OKUL

SONER GÜNDAY -İKİ MAKALAK

MURAT ALPAY – ZAGORİL

TARZAN VE ARAP KADRİ

ALIŞ FİYATINIZ:33TL.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47