Esma-ülhüsna’lar

Esma-ülhüsna’lar

Bir isteğimizin/dileğimizin gerçekleşmesi için “hayırlısıyla”, yani “bizim yaşam yolumuz için uygunsa, Yaradan müsaade ederse” niyetiyle yapılmayan her türlü dua, Esma-ülhüsna, reiki gibi enerji çalışmaları “büyüsel” bir çalışmadır…Ve her büyüsel çalışmanın vebali vardır; bu veballer torunlara aktarılır….

 

Kökcanlandırmak sunumlarında atalarının büyüsel çalışmalarının bedellerini ödeyen kişilere rastlamaktayız…

 

Her hangi bir dileğimizi dualarla güçlendirirken ancak “hayırlısı” kelimesini “yüreğimizde hissederek” kullandığımız da bu çalışmamız büyü değil, dua olur…

Bir çok kişisel gelişim adı altında, isteklerin olması içine Esma-ülhüsna’lar , dualar sanki yemek tarifi verilir gibi verilmektedir….Bu çalışmalar eksik uygulandıklarında çok tehlikelidir…

 

Pazar günü bir bayanın sunumunda bayanın aklını karıştıran, düşüncelerini bulanıklaştıran büyüsel bir çalışmayla karşılaştık. Araştırdığımızda bu çalışmanın pozitif bir niyetle ve pozitif bir enerjiyle yapıldığını gördük.

 

Bir başka bayanın sunumunda da ayağını bağlayan bir büyüyle karşılaştık…Bu büyü de pozitif enerjilerle yapılmıştı. Sunumdan sonra bayanla konuştuğumda işinin açılması için bir arkadaşının ona verdiği esma-i hüsnalardan oluşan bir çalışma yapmış….Ona sorduğumda “hayırlısı” kelimesini kullanıp kullanmadığını, bana “kullanmadığını” söyledi…İstediği, hedeflediği bir iş varmış ve onun olmasını çok istiyormuş…Ona “şu anda istediğiniz işte çalışan biri var mı” diye sordum…Bana olduğunu,ama onun da başka bir işe geçmesini dilediğini söyledi….

 

Peki, o kişinin işini değiştirmek isteyip istemediğinin burada hiiiçççç mi önemi yok…

 

Bir an düşünün. İşinizi veya eşinizi sadece istediği hedeflediği için; kendine göre haklı nedenlerle ve sizin için de iyi düşünerek Allah’a yönelip onun melekleri, enerjileri, güzel duaları/sözlerin gücünü kullanarak isteyen ve bunun için çabalayan, bir insan olduğunu…

 

Doğru iş ve eş istemek, kişi için haktır; ama hangi iş ve hangi eş???

 

Bizim için hayırlı olan iş ve hayırlı olan eş….

 

Pozitif enerjilerle yapılan çalışmalar eksik bilgiyle yapıldığında tehlikeli olur.

 

Hayırlısıyla denmediği için büyüsel bir çalışmaya dönüp vebal oluşturmalarının yanında kişiye çok ağır gelip kişiyi hasta bile edebilirler….Çünkü her insanın bünyesinin kaldırabileceği enerji miktarı farklı farklıdır. Bunu şuna benzetebiliriz: su bizim için çok faydalıdır. Ama her insanın bedeninin günlük ihtiyacı farklıdır. Eğer kişi kaldırabileceğinden fazla su içerse veya içirilirse bu sefer yararlı olan su, zararlı hale gelir…Bunun gibi bir insanın üzerine okunan fazla dualar, yollanılan fazla şifa enerjileri eğer “hayırlısıyla ve kişinin kaldırabileceği miktar kadarıyla alsın” niyetiyle yapılmadığında kişinin üzerinde ağırlık yaratabilir ve zarar verebilir…

 

Her rastladığınız ilacı almadığınız gibi, her gördüğünüz/duyduğunuz enerji çalışmalarını uygulamamamız dileğiyle…Sevgiler

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bu sizin için eğlenceli bir hafta sonu olacak. Ancak küçük anlaşmazlıklardan kaçınmanız gerekiyor, yoksa olabileceği kadar eğlenceli olmayacak. Bazı olaylar ve bazı insanlar, zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamaya değmez. Sadece seni gülümseten şeyi yap.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar finansal konularda plan dışı değişiklikler olabilir. Gün içinde şartlara göre hareket etmekte fayda var. Bazı konularda isteklerinizi, hedeflerinizi sorgulama hali içinde olabilirsiniz.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

İKİZLER BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde bazı konularda duygularınız veya düşünceleriniz birden değişebiilir. İç dünyanızda farklı yerlere gidebilir, zaman zaman yönünüzü belirlemekte zorlanabilirsiniz. İş görüşmeleri olabilir.

YENGEÇ BURCU YORUMU

Önümüzdeki 48 saat içinde ne olursa olsun kişisel algılamamalı ve sinirlenmemelisiniz. Biri senin duygusal düğmelerini zorlamaya çalışıyor. Bu numaralara düşmemelisin. Kendini kötü hissetmene neden olacak şeyler duyabilirsin. Sen o kadar kolay kandırılmazsın.

ASLAN BURCU YORUMU

Birinin sizi farklı şekillerde düşünmeye ikna etmek için tüm çabalarına rağmen, doğru olduğunu bildiğiniz şeylere bağlı kalmalı ve hayata başka bir açıdan bakmayı reddetmelisiniz. Aslan, Zodyak'ın sabit işaretlerinden biridir, bu nedenle nadiren, hatta hiç değişiklik yapmazsınız.

BAŞAK BURCU YORUMU

Elbette bu hafta sonu ihtiyacı olan birine yardım edin, ancak zamanınızın çoğunu kendi sorunlarıyla uğraşacak zamanınız kalmayacak kadar onların sorunlarına harcamayın. Gerçekten ihtiyaç duyulan yerde ve zamanda yardım sağlayın, ancak kendinize de dikkat edin.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor. Gün içinde dikkatsizlik, dalgınlık ve isteksizlik gibi haller içinde olabilirsiniz. Geleceğinize yönelik, hedeflerinize yönelik eylemden ziyade hayal, plan ve tasarı içerisinde olacaksınız. Gün içinde dağınıklıklar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Hayatta zekanızı sergilemekten daha çok zevk aldığınız çok az şey var ve önümüzdeki birkaç gün içinde her şeyi bildiğini sananlara, seninle karşılaştırıldığında yarısını bile bilmediklerini gösterme şansına sahip olacaksın.

YAY BURCU YORUMU

Bu hafta sonu sıra dışı bir şey yapacaksın, seni iyi tanıyanların bile oturup fark etmesini sağlayacak bir şey. O ruh hallerinden birindesin, sadece tekneyi sallamak değil, o kadar sert sallamak istiyorsun ki batsın!

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün iş ve özel ilişkilerinizde kendinize güvenmeniz, yetersizlik algısına girmemeniz gerekebilir. Geleceğinize dair hedeflerinizi yüksek tutmalı, kendinize dair beklentilerinizi düşürmemelisiniz. Kendinizi onaylamanız oldukça önemli.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

KOVA BURCU YORUMU

Bugün saat 18.45'e kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar ilişkiler öne çıkabilir. Sorumluluklar ve görevler ile ilişkiler arasında denge kurmanız gerekebilir. Araçlarla ilgili sorunlara dikkat etmeli. İş ve özel hayatınızda kritik konuşmalar yapmanız gereken durumlar oluşabilir.

Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

BALIK BURCU YORUMU

Mantık elbette önemlidir, ancak çok daha önemli olan, iç sesinizin size ne söylediğidir ve bu hafta sonu, söyledikleri biraz abartılı gelse bile onu dinlemelisiniz. Zihninizi susturun ve bırakın evrenin sizinle ve aracılığıyla konuşmasına izin verin.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM