Esma-ülhüsna’lar

Esma-ülhüsna’lar

Bir isteğimizin/dileğimizin gerçekleşmesi için “hayırlısıyla”, yani “bizim yaşam yolumuz için uygunsa, Yaradan müsaade ederse” niyetiyle yapılmayan her türlü dua, Esma-ülhüsna, reiki gibi enerji çalışmaları “büyüsel” bir çalışmadır…Ve her büyüsel çalışmanın vebali vardır; bu veballer torunlara aktarılır….

 

Kökcanlandırmak sunumlarında atalarının büyüsel çalışmalarının bedellerini ödeyen kişilere rastlamaktayız…

 

Her hangi bir dileğimizi dualarla güçlendirirken ancak “hayırlısı” kelimesini “yüreğimizde hissederek” kullandığımız da bu çalışmamız büyü değil, dua olur…

Bir çok kişisel gelişim adı altında, isteklerin olması içine Esma-ülhüsna’lar , dualar sanki yemek tarifi verilir gibi verilmektedir….Bu çalışmalar eksik uygulandıklarında çok tehlikelidir…

 

Pazar günü bir bayanın sunumunda bayanın aklını karıştıran, düşüncelerini bulanıklaştıran büyüsel bir çalışmayla karşılaştık. Araştırdığımızda bu çalışmanın pozitif bir niyetle ve pozitif bir enerjiyle yapıldığını gördük.

 

Bir başka bayanın sunumunda da ayağını bağlayan bir büyüyle karşılaştık…Bu büyü de pozitif enerjilerle yapılmıştı. Sunumdan sonra bayanla konuştuğumda işinin açılması için bir arkadaşının ona verdiği esma-i hüsnalardan oluşan bir çalışma yapmış….Ona sorduğumda “hayırlısı” kelimesini kullanıp kullanmadığını, bana “kullanmadığını” söyledi…İstediği, hedeflediği bir iş varmış ve onun olmasını çok istiyormuş…Ona “şu anda istediğiniz işte çalışan biri var mı” diye sordum…Bana olduğunu,ama onun da başka bir işe geçmesini dilediğini söyledi….

 

Peki, o kişinin işini değiştirmek isteyip istemediğinin burada hiiiçççç mi önemi yok…

 

Bir an düşünün. İşinizi veya eşinizi sadece istediği hedeflediği için; kendine göre haklı nedenlerle ve sizin için de iyi düşünerek Allah’a yönelip onun melekleri, enerjileri, güzel duaları/sözlerin gücünü kullanarak isteyen ve bunun için çabalayan, bir insan olduğunu…

 

Doğru iş ve eş istemek, kişi için haktır; ama hangi iş ve hangi eş???

 

Bizim için hayırlı olan iş ve hayırlı olan eş….

 

Pozitif enerjilerle yapılan çalışmalar eksik bilgiyle yapıldığında tehlikeli olur.

 

Hayırlısıyla denmediği için büyüsel bir çalışmaya dönüp vebal oluşturmalarının yanında kişiye çok ağır gelip kişiyi hasta bile edebilirler….Çünkü her insanın bünyesinin kaldırabileceği enerji miktarı farklı farklıdır. Bunu şuna benzetebiliriz: su bizim için çok faydalıdır. Ama her insanın bedeninin günlük ihtiyacı farklıdır. Eğer kişi kaldırabileceğinden fazla su içerse veya içirilirse bu sefer yararlı olan su, zararlı hale gelir…Bunun gibi bir insanın üzerine okunan fazla dualar, yollanılan fazla şifa enerjileri eğer “hayırlısıyla ve kişinin kaldırabileceği miktar kadarıyla alsın” niyetiyle yapılmadığında kişinin üzerinde ağırlık yaratabilir ve zarar verebilir…

 

Her rastladığınız ilacı almadığınız gibi, her gördüğünüz/duyduğunuz enerji çalışmalarını uygulamamamız dileğiyle…Sevgiler

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün kendinize daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. İçsel dünyanıza yönelerek duygularınızı dengelemeniz ve ruhunuzu beslemeniz önemli olabilir. Kendinizi dinlediğinizde daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir, ani tepkiler vermekten kaçının. Sevdiklerinizle özel anlar yaşamak için fırsatlar olabilir, bu fırsatları değerlendirmek keyifli olacaktır.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygusal yönden biraz hassas olabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişimde daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kendinize zaman ayırarak huzurlu bir gün geçirebilir, içsel dengeyi sağlayabilirsiniz. Maddi konularda ise dikkatli olmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Sağlık açısından da kendinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Enerjinizi doğru kullanarak verimli bir gün geçirebilirsiniz. Umarım bu yorum size yardımcı olur.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcu için duygusal olarak kararsız hissedebilirsiniz. İçsel çelişkiler yaşayabilir ve karar vermede zorlanabilirsiniz. Önemli olan, kendinize zaman tanımak ve duygularınızı netleştirmek için içsel bir yolculuğa çıkmak olabilir. Bu süreci keyifle deneyimleyerek kendinizi daha sağlam temellere oturtabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iç sesinizi dinlemeyi unutmayın. Bugünün enerjisi, kendinizi daha iyi anlamanızı ve duygusal dengeyi bulmanızı destekliyor.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün, Aslan burcundaki insanlar aktif ve enerjik olacaklar. İletişim becerileriniz bugün ön planda olacak ve başkalarıyla olan etkileşimlerinizde başarılı olacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde tutkulu ve romantik bir hava hakim olabilir. Kendinize zaman ayırarak, yaratıcı ve sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz. Fiziksel olarak da aktif olmanız bugün sizin için faydalı olacaktır. Uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmek ve planlarınızı revize etmek için bugün uygun bir gün olabilir. Ayrıca içsel gücünüzü keşfetmek ve kendinizi ifade etmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün işlerinizi ilerletirken detaylara önem vermeniz gerekebilir, Başak burcu. Sabırlı olun ve özverili çalışmalarınızın karşılığını daha sonra alacağınızı unutmayın. Enerjinizi olumlu ve yapıcı bir şekilde kullanarak sizi hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak fırsatları değerlendirin. İletişim konusunda da açık ve net olmaya özen gösterin. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için bugün ideal bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün Terazi burcu için iletişim konularına odaklanabileceğiniz, sosyal çevrenizle etkili iletişim kurabileceğiniz bir gün olabilir. Bugün duygusal dengeyi sağlamak ve ilişkilerde uyumu korumak önemli olacak. İçinizdeki duyguları net bir şekilde ifade ederek karşılıklı anlayışı destekleyebilirsiniz. Kendinize ve çevrenize karşı dürüst ve adil olmak, bugünün anahtarı olacaktır. Uyum ve dengeyi koruyarak alacağınız kararlar sizi olumlu şekilde ileriye taşıyabilir.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, Akrep burcu için sıradan bir gün olabilir. İş hayatında kararlı ve odaklı olmanız gerekebilir. Duygusal anlamda ise kendinize zaman ayırmak ve içsel dengeyi sağlamak önemli olabilir. İletişimde daha anlayışlı ve sabırlı olmak, ilişkilerinizde daha sağlam temeller oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın ve bugünü olabildiğince pozitif ve huzurlu geçirmeye özen gösterin.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün, iş hayatınızda odaklanmanız gereken bazı konular olabilir. Kendinize güveniniz ve kararlılığınız sayesinde hedeflerinize daha sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Fakat, ani kararlar almaktan kaçınmak ve detaylara dikkat etmek önemli olacaktır. Duygusal anlamda ise, çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sabırlı olmaya özen göstermeniz gerekebilir. Kişisel ilişkilerinizde anlayışınız ile iletişimi güçlendirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM