Almanya Dresden Fast Forward

Almanya Dresden Fast Forward

 Festivali’nde Yer Alan “Ama”, İstanbul’da Seyirciyle Buluşuyor

Prömiyerini İstanbul Uluslararası Fringe Festivali’nde yapan “Ama” oyunu, İstanbul’da seyircisiyle buluşacak. “Ama”,  18 Mart’ta Oyun Atölyesi’nde, 21 Mart’ta Asmalı Sahne’de sahnelenecek.

2021 yılının Kasım ayında Almanya’nın Dresden kentinde düzenlenen Fast Forward Avrupalı Genç Yönetmenler Tiyatro Festivali’nde yer alan “Ama”, gücünü metninden ve oyunculuk performanslarından alıyor.

Oyun Hakkında:

Oyuncu Meltem bir televizyon dizisinde oynamak için deneme çekimine gider ve burada kendisini kameraya alan Zafer ile aralarında gerilimli ve erotik bir diyalog gerçekleşir. Oyun Meltem’in yer aldığı bir tiyatro gösterisinin kulisinde ve fuayesinde yaşanan sohbetlerle ilerler.

“Ama”, İstanbul’da yaşayan sanatçıların profesyonel ve özel hayatlarının kesişimine odaklanıyor ve günümüzdeki cinsel kimlik tartışmalarının mizahi bir analizini yapıyor.

“Beni mutluyken seviyor. Ben yanında depresyona girebileceğim birini istiyorum.”

Foto: Emre Mollaoğlu

Oyunun Künyesi:
Yazan ve Yöneten: Nadir Sönmez
Oyuncular: Öner Erkan, Esme Madra, İlda Özgürel, Nadir Sönmez, Emrah Özdemir, Büşra Albayrak

Foto: Emre Mollaoğlu

Oyun Programı:

18.03.2022 Cuma / 20:30
Oyun Atölyesi / İstanbul

21.03.2022 Pazartesi / 20:30
Asmalı Sahne / İstanbul

Tanıtım Filmi: https://vimeo.com/662968042

0
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47