Yücel Erten’in Yeni Kitabı Çıktı:

Yücel Erten’in Yeni Kitabı Çıktı:

“Cumhuriyet Yolu ve Suikast”

İzBBŞT Genel Sanat Yönetmeni Yücel Erten’in yeni kitabı “Cumhuriyet Yolu ve Suikast” cumhuriyet Kitapları tarafından yayımlandı.

Yücel Erten, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yeni kitabı için şunları söyledi:

“Sevinçliyim.
2 belgesel oyunum bir kitapta. Cumhuriyet Kitapları’nca basıldı. Mazhar Müfit Kansu’nun anılarına yaslanan ‘Cumhuriyet Yolu’ ve Gazi Mustafa Kemal Paşa’yı hedef alan girişimin öyküsü ‘Suikast’…
Cumhuriyetin yeni yüzyılına karınca kararınca armağanım olsun… “

Kitabın Künyesi:
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47