Yalan Rüzgarı dizisinin ünlü oyuncusu Michael Tylo yaşamını yitirdi

Yalan Rüzgarı dizisinin ünlü oyuncusu Michael Tylo yaşamını yitirdi

“Genç ve Huzursuz”, “Yol Gösterici Işık”, “Yalan Rüzgarı” gibi dizilerde rol alan dünyaca ünlü aktör Michael Tylo yaşamını yitirdi.

Yalan Rüzgarı dizisinin ünlü oyuncusu Michael Tylo yaşamını yitirdi

Rol aldığı pembe dizilerle tanınan ünlü oyuncu Michael Tylo 73 yaşında hayatını kaybetti.

Ünlü aktörün ölümü öğretim görevlisi olarak görev yaptığı Nevada Üniversitesi tarafından duyuruldu. Üniversiteden yapılan açıklamada,“Örnek bir arkadaş, meslektaş, öğretmen ve sanatçıydı. Çok seçkin ve zengin bir kariyere sahipti, ancak başarıları konusunda alçakgönüllüydü. Ailesini çok sevdi ve mutlu bir hayat yaşadı ama bizi çok erken terk etti. Onu çok özleyeceğiz ancak Michael’ın üniversitemize ve dünyaya kattığı her şey için derin bir minnettarlık duyuyoruz” denildi.

BİRÇOK ÜNLÜ YAPIMDA YER ALDI

1980’lerde televizyona “Another World” dizisiyle adım atan Tylo, daha sonra televizyon dünyasının en popüler dizilerinden olan “Yol Gösterici Işık”, “All My Children”, “Genç ve Huzursuz”, “The Bold and the Beautiful” ve “General Hospital” da yer aldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47