Ünlü oyuncunun evi 10 milyon dolara satıldı: Yıkılacak

Ünlü oyuncunun evi 10 milyon dolara satıldı: Yıkılacak

Betty White’ın Los Angeles’taki evi 10,6 milyon dolara satılırken, yeni bir yapı için yıkılacağı belirtildi.

Ünlü oyuncunun evi 10 milyon dolara satıldı: Yıkılacak

100 yaşına günler kala Aralık 2021’de hayatını kaybeden Altın Kızlar dizisinin renkli siması Betty White’ın 1968’den beri kullandığı Brentwood semtindeki evi, yeni bir yapı için yıkılacak.

Brentwood semtinde bulunan White’ın evi, nisan ayından bu yana satıştaydı ve perşembe günü toplam 10,6 milyon dolara satıldı. Wall Street Journal’ın haberine göre, bu hafta sözleşme imzalanmadan önce ev için çok sayıda teklif geldi. Evin bulunduğu mahalledeki sınırlı stok nedeniyle evin oldukça hızlı satıldığı kaydedildi.

White, eşi Allen Ludden’ın mülkü satın almasından sonra 1968’den beri 3.029 metrekarelik evde yaşadı. Aslen 1952’de inşa edilen kapılı ev; beş yatak odası, altı banyo, yer altı yüzme havuzu ve bir arka bahçeye sahip.

White’ın evi muhtemelen yeni bir bina için yıkılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47