Ünlü müzisyen ‘geçinemiyorum’ dedi bütün şarkılarını sattı

Ünlü müzisyen ‘geçinemiyorum’ dedi bütün şarkılarını sattı

ABD’li ünlü müzisyen David Crosby, corona virüsü dolayısıyla turneye çıkamadığı ve gelir sıkıntısı yaşadığı için bütün albümlerini ve şarkılarının haklarını sattı.

Ünlü müzisyen ‘geçinemiyorum’ dedi bütün şarkılarını sattı

79 yaşındaki folk ve rock müzik sanatçısı David Crosby, bütün müzik kataloğunu satma kararı aldı.

Byrds, Crosby & Nash, Crosby, Stills and Nash ve Crosby, Stills, Nash& Young gruplarındaki haklarını da satan meşhur sanatçı, “Şu an konserlere çıkamadığımız için bu anlaşma benim ve ailem için bir lütuf haline geldi. Bence bu insanlar beni mirasıma en iyi bakacak insanlar” dedi.

HAYRANINA SAMİMİ YANITI GÜNDEM OLDU

Aralık ayında bütün şarkılarını ve albümlerinin kullanım hakkını satışa çıkaracağını duyuran Crosby, 7 Aralık’ta, “Çalışamıyorum ve müzik dinleme uygulamaları da benim paramı çalıyor” demişti. Bir hayranının, “Senin anlamlı şarkılarını reklamlarda duymak istemiyorum” sitemine ise, “Eğer dinlenen şarkılarımızdan para alsaydık ve canlı müzik yapabilseydik bu satış gerçekleşmezdi” yanıtını vermişti.

Ünlü müzisyen, corona virüsü sebebiyle ciddi bir gelir kaybına uğradığını açıkladı.

NE KADAR ÖDENDİĞİ AÇIKLANMADI

Crosby’nin bütün kariyeri boyunca yaptığı müziği Irving Azoff’un Iconic Artists Group’una sattığı belirtilirken, bu anlaşmada ne kadar ödendiği belirtilmedi.

Azoff, “David’in bir arkadaş olarak tanıyordum ve Los Angeles’a taşınıp Geffen Roberts Management’ın kuruluş zamanlarından tanıyor ve hayranlık duyuyordum. O müzik dünyasının en önemli yazarlarından biri” dedi.

BOB DYLAN 300 MİLYON DOLARA SATTI

Ünlü müzisyen Bob Dylan da Aralık ayında bütün şarkılarını Universal Music’e satmıştı.

Dylan’ın o anlaşmadan 300 milyon dolar elde ettiği tahmin ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygusal anlamda dengeli bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda planlarınızı daha iyi organize etmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi ifade etme konusunda daha rahat olacak ve iletişim becerilerinizi ön plana çıkaracaksınız. Özellikle kararlarınızı verirken içgüdülerinize güvenmelisiniz. Aşk hayatınızda ise romantik ve duygusal bir gün sizi bekliyor olabilir. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün, sosyal çevrenizle iletişiminiz güçlü olacak ve grup etkinliklerine katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fikir alışverişi yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir gün olabilir. Ancak, ani kararlar vermeden önce dikkatli düşünmekte fayda var. İçsel enerjinizi dengelemek için yoga veya meditasyon gibi rahatlatıcı aktivitelere yönelebilirsiniz. Unutmayın, kendinize zaman ayırmak da önemli!

BAŞAK BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Başak burcu insanları için ilişkilerinizde biraz daha esnek olmanız gerekebilir. Karşı tarafın bakış açısını anlamak için empati yapmaya çalışın. Ayrıca bugün kendinize zaman ayırarak iç huzurunuzu yeniden sağlayabilirsiniz. Kendinizi tanımak ve keşfetmek için ideal bir gün olabilir. Ufak tefek sağlık sorunlarına dikkat etmek ve sağlıklı beslenmeye özen göstermek de faydalı olacaktır.

TERAZİ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Terazi burcundaki insanlar için ilişkilerinde daha dengeli ve adil olmaları gerekebilir. Bugün karşılaşacakları her türlü durumu objektif bir şekilde değerlendirmeleri önemli olabilir. Ayrıca bugün yeni insanlarla tanışmak, sosyal etkinliklere katılmak ve iletişimi güçlendirmek için uygun bir zaman olabilir. Sevdikleriyle arasındaki iletişimi güçlendirmek adına anlayışlı ve sabırlı olmaları gerekebilir. Hayatın tadını çıkarmak ve keyifli vakit geçirmek için bugünü daha pozitif bir şekilde değerlendirebilirler. Umarım bu bilgiler size yardımcı olmuştur!

AKREP BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İçsel dünyanıza yönelmek ve duygularınızı anlamak için zaman ayırmak iyi olabilir. İletişimde bazı karmaşalar yaşanabilir, bu nedenle açık ve net olmaya özen göstermek önemli olacaktır. Bugün, kendi içsel sorgulamalarınızı yapabilir ve eski konularla yüzleşebilirsiniz. Sabırlı olmak ve karar verirken dikkatli düşünmek faydalı olacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM