Tom Holland akıl sağlığı için sosyal medyaya ara verdiğini açıkladı

Tom Holland akıl sağlığı için sosyal medyaya ara verdiğini açıkladı

Tom Holland, zihinsel sağlığına odaklanmak için sosyal medyaya ara verdiğini duyurdu. Genç oyuncu, kararını Instagram’da paylaştığı bir video ile açıkladı.

Tom Holland akıl sağlığı için sosyal medyaya ara verdiğini açıkladı

Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home) ile yıldızı parlayan Tom Holland, bir süredir sosyal medya hesaplarında aktif değildi. Genç ve başarılı oyuncu neden olmadığını açıklamak için Instagram’a bir video ile döndü.

Resmi Instagram hesabından paylaştığı videoda Holland, yaklaşık bir saattir kullanacağı kelimeleri bulmak için uğraştığını söyledi.

Holland, “Instagram ve Twitter’ı aşırı uyarıcı, bunaltıcı bulduğum ve akıl sağlığımı korumak için sosyal medyaya ara verdim. Çevrimiçi kendimle ilgili bir şeyler okuduğumda kendimi kaptırıyorum ve bir döngüye giriyorum. Nihayetinde bu, zihinsel durumuma çok zarar veriyor. Bu yüzden bir adım geri atıp uygulamayı silmeye karar verdim” dedi.

Holland aynı zamanda küçük çocukların zihinsel sağlıklarını yönetmelerine yardımcı olan hayır kurumu stem4 için de farkındalık getirmek istediğini söyledi:

“Ruh sağlığına karşı korkunç bir baskı var. Yardım istemenin ve yardım aramanın utanmamız gereken bir şey olmadığını biliyorum, ancak tabii ki söylemesi yapmaktan kolay.”

Holland, programdaki dört uygulamayı da denediğini ve bunların gerçekten yardımcı olduğunu söyledi. Oyuncu, tekrar Instagram’dan kaybolacağını söyleyerek takipçilerine veda etti: “Sevginiz ve desteğiniz için teşekkürler. Hepinizi seviyorum ve yakında sizinle konuşacağım.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47