Tom Felton’dan samimi itiraf: “Draco Malfoy aşk hayatımı etkiledi”

Tom Felton’dan samimi itiraf: “Draco Malfoy aşk hayatımı etkiledi”

Harry Potter serisinin kötü karakterlerinden Draco Malfoy’u canlandıran Tom Felton, samimi itiraflarda bulundu. Felton, serideki rolünün ona hiçbir iyiliği olmadığını söyledi: “Boyalı saçlarla dolaşıyordum ve kötü bir büyücüyü oynuyordum. Güzel değildi.”

Tom Felton’dan samimi itiraf: “Draco Malfoy aşk hayatımı etkiledi”

Harry Potter serisinin ünlü karakterlerinden Draco Malfoy, sarı saçları, soluk yüzü ve sinsi davranışlarıyla serinin belki de en antipatik isimlerinden biriydi.

Malfoy’u canlandıran Tom Felton, izleyenlerden nefret toplarken aslında ne kadar başarılı olduğunu da ortaya koymuş oldu. Ancak Felton, Harry Potter karakterinin okuldaki flört hayatını etkilediğini açıkladı.

Slytherin’in Draco Lucius Malfoy rolünü oynayan 34 yaşındaki oyuncu, karakterinin okulda kızlarla olan ilişkilerine hiçbir yararı olmadığını söyledi.

Felton, The Guardian’a yeni bir röportajda “Boyalı saçlarla dolaşıyordum ve kötü bir büyücüyü oynuyordum. Güzel değildi.”

ONUN İLK AŞKIYDI

Felton, JK Rowling’in yazdığı romanlardan uyarlanan sekiz Harry Potter filminin hepsinde rol aldı. Seride onunla birlikte rol alan diğer başrol oyuncuları Emma Watson, Daniel Radcliffe ve Rupert Grint’ti.

Bu yılın başlarında, Hermione Granger rolünü oynayan Watson, Hogwarts’a Dönüş isimli Harry Potter’ın 20. yıl özel buluşmasında, rol arkadaşı Felton’ın ilk aşkı olduğunu bahsetti:

“Ders verdiğimiz odaya girdim. Verilen görev, tanrının neye benzediğini düşündüğümüzü çizmekti ve Tom bir kaykay üzerinde şapkalı bir kız çizmişti. Ve nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum; ona aşık oldum.”

Felton ise Watson için, şunları söyledi: “Ona karşı çok korumacı oldum. Evet, ona karşı her zaman bir zaafım oldu ve bu bugün de devam ediyor.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47