Stadyumdan canlı Edis konseri, hem de çevrimiçi!

Stadyumdan canlı Edis konseri, hem de çevrimiçi!

Vodafone FreeZone’un düzenlediği çevrimiçi stadyum konserinde sevilen pop star Edis izleyeneleriyle buluşuyor. 24 Aralık gecesi Vodafone Park’ta düzenlenecek konseri herkes evlerinden canlı olarak izleyecek.

Stadyumdan canlı Edis konseri, hem de çevrimiçi!

İlk duyduğumda yadırgamadım desem yalan olur doğrusu. Evet, 2020’nin büyük bir kısmını bilgisayar/tablet/telefon başında geçirdik ve birbirinden ilginç çevrimiçi etkinliklere tanıklık ettik ama bir stadyum konseri… İşte bu gerçekten bir ilk olacak galiba.

Vodafone FreeZone’un pop müziğin en sevilen starlarından Edis’i canlı bir stadyum konseriyle müzikseverlele buluşturacağı güne 2 haftadan az bir süre kaldı. 24 Aralık günü Vodafone Park’ta saat 20.30’da başlayacak konserin canlı yayınını FreeZone YouTube kanalından izlemek mümkün olacak. Konseri izlemek isteyenlerin yapacakları tek şey kanala abone olmak.

Yine çevrimiçi yapılan bir basın toplantısında medya mensuplarının karşısına çıkan Edis bu sıradışı ve büyük projeden duyduğu heyecanı gizlemiyordu. Konserde yeni, yani ilk kez bu konserde söyleyeceği şarkılar olup olmadığı sorusunu “Bazı sürprizlerimiz var, şimdi buradan açıklamam doğru olmaz” diye yanıt verdi genç pop star.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Uğur Sennaroğlu da toplantıda konsere ilişkin teknik detaylardan bahsetti. Bir özet geçmek gerekirse, Vodafone Park’ta bir sahne kurulacak ve konser alanına görevliler dışında kimse alınmayacak. yani konseri isteseniz de bizzat gidip stadyumdan izleyemeyeceksiniz. Bazı şanslı izleyiciler kapalı devre çevrimiçi bağlantı yeknolojisi sayesinde sattaki ekranlara bağlanacak ve sanatçıyla sahnede birebir çevrimiçi bir deneyim yaşayacak. Açıkçası bu deneyimi ben de merakla bekliyorum doğrusu. Ayrıca dron çekimleri de yapılacak ve bu sayede gerçekten de stadyumdaymışcasına bir deneyim yaşanmasına çalışılacak.

Başka sürprizler de var. Örneğin konser öncesi Edis’in hesabından yapılacak duyuruyla konsere birlikte gelmek istediğini etiketleyenler arasından seçilecek seyircilere konser kiti yollanacak. Konserin bir başka ilginç yanı da Edis de bizi görecek (hani diyor ya hazret: “Zeki Müren de bizi görecek mi?” diye, evet görecek). Konserlerin olmazsa olmazı alkışlar da belli bazı efektler sayesinde halledilecek ve atmosfer bir şekilde tamamlanmış olacak. hatta konser sonunda yeterince alkış olursa Edis belki yeniden gelip ‘bis’ de yapacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47