Sevilen Tiyatro Oyunlarıyla Bayram Neşesi DasDas’ta

Sevilen Tiyatro Oyunlarıyla Bayram Neşesi DasDas’ta

Anadolu yakasında sanatın nabzını tutan DasDas; yeni haftada bu sezona damga vuran prodüksiyonlarından ‘Bir İhtimal Daha Var’, ‘Deli Bayramı’ ve ‘Romeo & Juliet’ oyunlarıyla ziyaretçilerine keyifli bir bayram programı sunarken Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazıp yönettiği ‘Istırap Korosu’ oyununa da ev sahipliği yapıyor.

DasDas bayram haftasını ‘Zengin Mutfağı’ oyunuyla açıyor. 3,4 ve 5 Mayıs akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de oynanacak oyun, Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketinin zengin bir ailenin mutfağına yansımasının öyküsünü izleyenlere aktarıyor. Sevilen oyunda usta oyuncu Şener Şen’in yanı sıra Gizem Ergün, Kutay Sandıkçı, Onay Kara ve Uğur Arda Başkan gibi genç isimler de rol alıyor. 

Ceren Boz, Ümit Erlim, Sabahattin Yakut ve Nihan Işık; Murat Gülsoy’un aynı isimli romanından sahneye uyarlanan ‘Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’ oyunuyla 4 Mayıs akşamı 21.00’de Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamında DasDas Atölye’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. DasDas’ın ilgiyle takip edilen oyunlarından ‘Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’te kendini bilmek ile bulmak arasındaki kayboluş hikayesi, Mirat’ın ağzından tiyatroseverlerle buluşuyor.

Fransız yazar Yasmina Reza’nın kaleminden çıkan ve ebeveynlerin hikayesini eğlenceli bir dille sunan ‘Vahşet Tanrısı’, yeni haftada da alkış toplamaya devam ediyor. Binnur Kaya, Dolunay Soysert, Güven Kıraç ve Levent Ülgen’in sahneyi paylaştığı oyun, 6 ve 11 Mayıs akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de!

DasDas Atölye, 6 ve 13 Mayıs akşamları 21.00’de ‘Bir İhtimal Daha Var’ oyunuyla misafirlerine kapılarını açmaya hazırlanıyor. Ortak Yapım projesi kapsamında Ebru Nihan Celkan tarafından kaleme alınıp Barış Gönenen tarafından yönetilen oyunun kadrosunda Berfu Öngören, Pelin Ermiş ve Talha Kaya yer alırken ‘Bir İhtimal Daha Var’, İstanbul’da işsizlikle baş etmeye çalışan iki üniversite mezunu gencin içinde bulundukları durumdan bunalıp doğaya kaçma hikayelerini gözler önüne seriyor.

Shakespeare’in ölümsüz eseri ‘Romeo & Juliet’, Mert Fırat ve Nagihan Gürkan yönetmenliğinde ve 13 Mayıs akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de başka bir zaman dilimine taşınıyor. Birbirine düşman iki ailenin çocuklarının arasındaki aşk hikayesini sanatseverlere aktaran oyun, kadrosunda Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Deniz Can Aktaş, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim’i buluşturuyor.

8 Mayıs günü çocuklar için DasDas Atölye’de birbirinden eğlenceli iki oyun sahnelenecek. 13.00’te uzak mı uzak ülkenin beceriksiz mi beceriksiz kralının müzikli hikayesini çocuklarla buluşturan ‘Beceriksiz Kralın Öyküsü’ miniklerin Pazar gününe keyif katacakken 16.00’da ise ‘Uyku Nereye Kaçar’ küçük tiyatroseverleri uykularının peşine düşen Pelin ve Berçem’in serüvenine dahil edecek.

Zengin oyuncu kadrosunda Alper Baytekin, Ayşegül Cengiz, Büşra Alnıtemiz, Cansu Boz, Didem Balçın, Erdi Güçlü, Hande Özkurt, Kadir Burak Baydar, Mert Fırat, Nila Fırat, Özgün Aydın, Tunahan Çilingir ve Volkan Yosunlu gibi birçok başarılı ismin yer aldığı ‘Deli Bayramı’ 9 Mayıs akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de olacak. Turgut Özakman’ın kaleminden dökülen ve süpervizörlüğünü usta oyuncu Metin Akpınar’ın üstlendiği oyun, DasDas seyircisine keyifli bir komedi sunacak.

11 Mayıs akşamı 21.00’de Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamında ‘Istırap Korosu’ DasDas Atölye’ye konuk olacak. Prömiyeri 25. İstanbul Tiyatro Festivali’nde gerçekleştirilen; Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazıp yönettiği oyun, Seda Türkmen ve Deniz Karaoğlu’nun övgüler toplayan performanslarıyla izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Bir İhtimal Daha Var

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr

Bilet Satış: www.mobilet.com 

3 MayısSalı20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
4 MayısÇarşamba20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
4 MayısÇarşamba21.00DasDas AtölyeAnadolu Efes Mavi Sahne: Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet
5 MayısPerşembe20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
6 MayısCuma20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
6 MayısCuma21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var
7 MayısCumartesi20.30DasDas SahneRomeo & Juliet
8 MayısPazar13.00DasDas AtölyeBeceriksiz Kralın Öyküsü
8 MayısPazar16.00 DasDas AtölyeUyku Nereye Kaçar?
9 MayısPazartesi20.30DasDas SahneDeli Bayramı
11 MayısÇarşamba20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
11 MayısÇarşamba21.00DasDas AtölyeAnadolu Efes Mavi Sahne: Istırap Korosu
13 MayısCuma20.30DasDas SahneRomeo & Juliet
13 MayısCuma21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün dikkatinizi iş hayatınıza odaklamanız gerekebilir. Üzerinde çalıştığınız projelerde başarıyı elde etmek için detaylı ve disiplinli bir şekilde ilerlemek önemli olacak. İş arkadaşlarınızla işbirliği içinde olmak sizi destekleyebilir. Bugün, duygusal konularda ise mantıklı kararlar almaya çalışmalısınız. Sağlığınız için beslenmeye dikkat etmek ve düzenli egzersiz yapmak faydalı olacaktır.

BOĞA BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Boğa burcunu bekleyen güzel bir gün olabilir. Uzun zamandır üzerine düşündüğünüz bir konuda ilerleme kaydedebilir ve beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkulu ve heyecanlı bir gün geçirebilirsiniz. Ancak, bugün kendinize zaman ayırmanız ve iç huzurunuzu ön planda tutmanız da önemli olacak. İyi bir gün geçirmenizi dilerim!

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün duygusal anlamda daha hassas olabilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle empati kurmak ve anlayışlı olmak önemli olacaktır. İçsel dünyanıza daha fazla odaklanabilir, duygularınızı derinlemesine keşfetme ve anlama şansı bulabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak, duygusal dengeyi korumak ve iç huzuru sağlamak için faydalı adımlar atabilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, kendinize zaman ayırmak ve iç dünyanıza biraz vakit ayırmak için mükemmel bir gün olabilir. Duygusal olarak dengenizi korumaya özen gösterin ve içsel huzurunuzu korumak için meditasyon veya yoga gibi aktivitelere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda, bugün çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi kuvvetlendirmek ve işbirliği yapmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etmeye açık olun ve duygularınızı paylaşmaktan çekinmeyin. Ufak detaylar üzerinde çok fazla durmak yerine büyük resme odaklanmayı deneyin. Enerjinizi olumlu ve yapıcı şekilde yönlendirerek bugünü daha verimli hale getirebilirsiniz.Hayatınızda fark yaratacak kararlar alabilirsiniz.Umarım bugünün keyifli ve verimli geçer!

BAŞAK BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Başak burcunun insanları için verimli ve organize bir gün olabilir. İşlerinizde detaylara dikkat etmek, planlarınızı düzenli bir şekilde takip etmek size başarı getirebilir. Sağlık açısından da bugün kendinize özen göstermenizde fayda var. Kendinize zaman ayırmak ve stresten uzak durmak için kendinize zaman ayırmanız önemli olacaktır. Umarım harika bir gün geçirirsiniz!

TERAZİ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Terazi burcunu bekleyen abartılı beklentilerin gerçeklerle uyuşmayabileceği bir gün olabilir. Özellikle iletişimdeki bazı belirsizlikler sizi endişelendirebilir ancak sağduyunuza güvenerek kararlar almaya çalışmalısınız. Kendinize ve duygularınıza dürüst olmak, ilişkilerinizde olası sorunları engelleyebilir. Enerjinizi dengede tutmaya özen gösterin ve içsel dengeyi koruyarak hareket edin.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Akrep burcuna mensup olanlar için duygusal ilişkilerde derin bağlantılar kurma ve duygularını ifade etme zamanı olabilir. İçinizde biriken hisleri paylaşarak ilişkilerinizi daha derinleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bugün, yapmanız gereken bazı sorumluluklarla ilgili kararlar alabilir ve planlarınızı netleştirebilirsiniz. İş hayatında odaklanma gücünüz artabilir ve hedeflerinize adım adım ilerleyebilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim!

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün işlerinizde disiplinli olmanız gerekebilir. Hedeflerinize odaklanarak kararlılıkla ilerlemelisiniz. Sabırlı ve pratik bir şekilde sorunları çözebilir ve önemli adımlar atabilirsiniz. İş ilişkilerinizde de ciddi ve sorumluluk sahibi davranarak başarılı olabilirsiniz. Özel hayatınızda ise sevdiklerinizle vakit geçirerek ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM