Naturel Festival

Naturel Festival

Birileri 21 Aralık 2012 tarihine kıyamet enerjisini yükledi ve insanların yüreklerine “ölüm” korkusunu yerleştirdi. Kıyamet beklendi; sonra “bu kıyamet insanın bilincinin açılması, aydınlanmasıdır” diyerek “bilgi kaynaklarının onları kandırdığını” görmek istemedikleri için, söylenilenler başka bir anlama çevrildi.

 

Bu kıyamete birileri o kadar inandılar/inandırıldılar ki, bunlardan bir tanesi Naturel Festival’inde yanıma geldi ve bana “bu işleri bırakın, çok az zaman kaldı. İnsanları kurtarmak/temizlemek için boşuna böyle şeylerle zamanınızı harcamayın” dedi ve yanımdan henüz cevap bile veremeden elini sallayarak “Yaptığınız booşşş boooşşş…” diyerek ayrıldı. Doğrusu “sağolsun”, sadece inandığını yüzüme iyi niyetle ve cesaretle söyleyebildiği için.

 

21 Aralık ölümünden kurtulduk, şimdi ise ortalıklarda ölümü/tehlikeyi çağrıştıran “kurukafalar” dolaşmaya başladı. Neredeyse “kıyamet” ölümünden sıyrıldık; “kıyafet” ölümüne çattık….

 

Kim modayı yönlendiriyor, kimin aklına kurukafayı moda yapmak geliyor; bilmiyorum. Ama bildiğim şu ki, bunu ortaya çıkartanlar ya çooookkk cahiller, ya da kasıtlı bir şekilde insanlara ölümü çağrıştırmaya, insanları kitlesel ölüme yönlendirmeye çabalıyorlar veya bu sembolu kendi amaçları doğrultusunda kullanabilmek için, önce sembole insanların enerjisini yüklemeye çabalıyorlar.

 

Çok cahiller dedim; çünkü Masaru Emoto’yu duymuş değiller. Halbu ki, Dr. Emoto’nun su kristalleri üzerine araştırmaları filmlerde bile konu oldu ve kitleler tarafından duyuldu.

 

Bilmeyenler için kısaca değineyim. Emoto’nun araştırmalarında suyun sesten, yazıdan, resimden, kısacası etrafından etkilendiğini ve kristal yapısını değiştirdiği ıspatlandı. Bir şişenin üstündeki resim, yazı şişenin içindeki suyun kristal yapısını değiştirebiliyor.

 

Aynı şekilde bir insan bedeninin de %60-70’i sudur. Dolayısıyla bedenimizdeki su; sözlerden, müziklerden, üzerimizde taşıdığımız yazılardan ve sembollerden/resimlerden etkileniyor. Bu açıdan baktığımızda, bedenimize yaptırdığımız dövmelerin, üzerimize giydiğimiz kıyafetlerin önemini görmüş oluruz. Üzerimize taşıdığımız tüm sembol/imge/yazılar bizim titreşimimizi etkiler.

 

Ayrıca, görsel gördüğümüz simgeler/imgeler de bizleri bilinçaltı seviye de etkileyerek yönlendirir.

 

Bu kurukafa modası eğer birileri tarafından “bilinçli” olarak 21 Aralık döneminde ortaya çıkartılmışsa diyebileceğim…. ……………………..

 

Kısaca, “kurukafa” modasının, hem giyen hem de gören için sağlıklı bir moda olduğu düşüncesinde değilim.

 

Hepimiz, geleceği yaratabilmek ve nesillere akıtabilmek için daha fazla “bilinçlenmeli”, Dünya’ya kitlesel ölümleri bilinçli-bilinçsiz empoze eden akımlardan ve onların oyunlarından uzak durmalı ve “YAŞAMA” enerjimizi akıtmalıyız……Bu Dünya’ya sürülmüş, gözlem yapmak için gelmiş, tesadüfen düşmüş varlıklar değiliz. Bu Dünya’da yaratıldıysak YARADANIMIZIN yaratma nedenine saygıda bulunalım ve yaşamımızı cennetimize çevirerek yaşayalım…Dünya’mızın Cennet’imiz olması dileğiyle….Sevgiler:)

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün kendinize daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. İçsel dünyanıza yönelerek duygularınızı dengelemeniz ve ruhunuzu beslemeniz önemli olabilir. Kendinizi dinlediğinizde daha sağlıklı kararlar alabilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir, ani tepkiler vermekten kaçının. Sevdiklerinizle özel anlar yaşamak için fırsatlar olabilir, bu fırsatları değerlendirmek keyifli olacaktır.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygusal yönden biraz hassas olabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişimde daha dikkatli olmanız gerekebilir. Kendinize zaman ayırarak huzurlu bir gün geçirebilir, içsel dengeyi sağlayabilirsiniz. Maddi konularda ise dikkatli olmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Sağlık açısından da kendinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Enerjinizi doğru kullanarak verimli bir gün geçirebilirsiniz. Umarım bu yorum size yardımcı olur.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcu için duygusal olarak kararsız hissedebilirsiniz. İçsel çelişkiler yaşayabilir ve karar vermede zorlanabilirsiniz. Önemli olan, kendinize zaman tanımak ve duygularınızı netleştirmek için içsel bir yolculuğa çıkmak olabilir. Bu süreci keyifle deneyimleyerek kendinizi daha sağlam temellere oturtabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iç sesinizi dinlemeyi unutmayın. Bugünün enerjisi, kendinizi daha iyi anlamanızı ve duygusal dengeyi bulmanızı destekliyor.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün, Aslan burcundaki insanlar aktif ve enerjik olacaklar. İletişim becerileriniz bugün ön planda olacak ve başkalarıyla olan etkileşimlerinizde başarılı olacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde tutkulu ve romantik bir hava hakim olabilir. Kendinize zaman ayırarak, yaratıcı ve sanatsal aktivitelere katılabilirsiniz. Fiziksel olarak da aktif olmanız bugün sizin için faydalı olacaktır. Uzun vadeli hedeflerinizi gözden geçirmek ve planlarınızı revize etmek için bugün uygun bir gün olabilir. Ayrıca içsel gücünüzü keşfetmek ve kendinizi ifade etmek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün işlerinizi ilerletirken detaylara önem vermeniz gerekebilir, Başak burcu. Sabırlı olun ve özverili çalışmalarınızın karşılığını daha sonra alacağınızı unutmayın. Enerjinizi olumlu ve yapıcı bir şekilde kullanarak sizi hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak fırsatları değerlendirin. İletişim konusunda da açık ve net olmaya özen gösterin. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapmak için bugün ideal bir gün olabilir.

TERAZİ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün Terazi burcu için iletişim konularına odaklanabileceğiniz, sosyal çevrenizle etkili iletişim kurabileceğiniz bir gün olabilir. Bugün duygusal dengeyi sağlamak ve ilişkilerde uyumu korumak önemli olacak. İçinizdeki duyguları net bir şekilde ifade ederek karşılıklı anlayışı destekleyebilirsiniz. Kendinize ve çevrenize karşı dürüst ve adil olmak, bugünün anahtarı olacaktır. Uyum ve dengeyi koruyarak alacağınız kararlar sizi olumlu şekilde ileriye taşıyabilir.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, Akrep burcu için sıradan bir gün olabilir. İş hayatında kararlı ve odaklı olmanız gerekebilir. Duygusal anlamda ise kendinize zaman ayırmak ve içsel dengeyi sağlamak önemli olabilir. İletişimde daha anlayışlı ve sabırlı olmak, ilişkilerinizde daha sağlam temeller oluşturmanıza yardımcı olabilir. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın ve bugünü olabildiğince pozitif ve huzurlu geçirmeye özen gösterin.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün, iş hayatınızda odaklanmanız gereken bazı konular olabilir. Kendinize güveniniz ve kararlılığınız sayesinde hedeflerinize daha sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Fakat, ani kararlar almaktan kaçınmak ve detaylara dikkat etmek önemli olacaktır. Duygusal anlamda ise, çevrenizdeki insanlara karşı daha anlayışlı ve sabırlı olmaya özen göstermeniz gerekebilir. Kişisel ilişkilerinizde anlayışınız ile iletişimi güçlendirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM