MUBI’nin mart ayı programı açıklandı

MUBI’nin mart ayı programı açıklandı

MUBI mart ayı programını açıkladı. Gösterimde olacak filmler arasında, ilk defa ve sadece MUBI’de gösterime girecek olan Reha Erdem’in son filmi “Seni Buldum Ya!.” da yer alıyor.

 

Çevrimiçi film izleme platformu MUBI mart ayı seçkisini açıkladı. Programın öne çıkan filmleri arasında, yönetmenliğini Reha Erdem’in üstlendiği “Seni Buldum Ya!.” filmi de yer alıyor. Film ilk defa ve sadece MUBI’de gösterime girecek.

Programda öne çıkan diğer filmler ise; Brezilya’dan çıkıp tüm sinema tarihini etkileyen Cinema Novo akımının öncülerinden Glauber Rocha’nın 1967 tarihli başyapıtı “Trans Halindeki Ülke”, yönetmen Tobias Nölle’nin Berlin Film Festivali’nde FIPRESCI ödülü kazanan, psikolojik gerilim ve bilim kurguyu iç içe geçiren akıl oyunu “Aloys”, İran asıllı İsveçli yönetmen Ali Abbasi’den “öteki”yle yüzleşmeye dair fantastik ve bir o kadar sert bir öykü “Sınır”, Güney Kore sinemasından ödüle doymayan dokunaklı bir büyüme hikâyesi, “Sinek Kuşu”, kurduğu dostluk ağıyla avangard sanat dünyasını derinden etkilemiş Jim Haynes ile hayata dair hakiki bir sohbet olan “Jim’le Tanışmak”, sokak kedilerinin insanlarla arasındaki şefkatli bağlara adanan ve tüm dünyada beğeni kazanan, Ceyda Torun belgeseli “Kedi”.

MUBI’nin mart ayı programında yer alacak filmler:

1 Mart – Monceau’nun Pastaneci Kızı (La boulangère de Monceau, 1963)

2 Mart – Ya Aşk Olsaydı (Si c’était de l’amour, 2020)

3 Mart – Ansızın (2016)

4 Mart – Trans Halindeki Ülke (Terra em Transe, 1967)

5 Mart – Aloys (2016)

6 Mart – Sınır (Border, 2018)

7 Mart – Dövüş Kulübü (Fight Club, 1999)

8 Mart – A Month of Single Frames (Lynne Sachs, 2019)

9 Mart – Onur Savası (Jagten, 2012)

10 Mart – Sinek Kuşu (Beolsae, 2018)

11 Mart – Los Conductos (2020)

12 Mart – Ağabeylerimin Bana Öğrettiği Şarkılar (Songs My Brothers…, 2015)

13 Mart – Seni Buldum Ya! (2021)

14 Mart – Sevmek Gibi (Like Someone in Love, 2012)

15 Mart – Prensim (Mon Roi, 2015)

16 Mart – Jim’le Tanışmak (Meeting Jim, 2018)

17 Mart – 81/2 (1963)

18 Mart – Stardust Kardeşler Efsanesi (Hoshikuzu kyôdai no densetsu, 1985)

20 Mart – Tigerland: Cehennemin Ortaslncla (Tigerland, 2000)

21 Mart – Kedi (Ceyda Torun, 2016)

22 Mart – Donmuş Irmak (Frozen River, 2008)

23 Mart – Sen Şarkılarını Söyle (Inside Llewyn Davis, 2013)

24 Mart – Uzun Bir Günden Geceye Yolculuk (Di qiu zui hou de ye wan, 2018)

25 Mart – Güney (South, 2020)27 Mart – Kaynak (The Fountain, 2006)

29 Mart – İz (Pokot, 2017)

30 Mart – Kayıp Şampiyon (The Dark Horse, 2014)

?31 Mart – Bir Rüya Gördüm, Anlatsam da Anlamazsınız (2019)

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Koç burcunu fazlasıyla etkileyen bir enerji var. Kendinize odaklanmak, hedeflerinize daha sıkı sarılmak ve cesur adımlar atmaktan çekinmemek için harika bir gün olabilir. İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizdeki insanlarla daha iyi anlaşabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Kendinize olan güveniniz artacak ve kararlarınızı uygulamak konusunda daha kararlı olacaksınız. İyi bir gün geçirmenizi dilerim!

BOĞA BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Boğa burcuna mensup kişiler için ilişkilerde denge ve uyum arayışı ön planda olabilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlendirmek ve anlayışlı olmak önem kazanacak. Aynı zamanda kendinize zaman ayırmayı unutmayın, iç huzurunuzu sağlamak için dinlenmeye ve meditasyona yönelebilirsiniz. Ufak tefek aksilikler sizi yıldırmasın, sabırlı ve kararlı bir şekilde ilerlemeye devam edin.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün duygusal karışıklıklar yaşayabilirsiniz ve içsel çatışmalarınız artabilir. Sevdiklerinizle iletişimde dikkatli olmanızda fayda var, anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak duygularınızı dengelemeniz ve iç huzuru bulmanız önemli olacak. Günlük rutinlerinizi düzenlemek ve kendinize güzel bir zaman ayırmak için iyi bir gün olabilir. Aklınızda olan sorunları netleştirmek ve çözüm bulmak için içsel yolculuğunuza çıkabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. Enerjinizi dengelemek için meditasyon ve yoga gibi aktiviteler size iyi gelebilir.Umuyorum ki gününüz güzel geçer!

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün iletişim yetenekleriniz ön planda olacak. İnsanlarla daha kolay etkileşim kurabileceksiniz. Fikirlerinizi rahatlıkla ifade edebilecek ve karşınızdakileri ikna edici bir şekilde konuşabileceksiniz. Duygularınızı açıkça ifade etmekten çekinmeyin. Aynı zamanda sosyal çevrenizde önemli destekler alabilirsiniz. Keyifli bir gün geçireceksiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün detaylara daha fazla dikkat etmelisiniz. Çevrenizde olan biten her şeye detaylı bir şekilde bakmalı ve gereken analizleri yapmalısınız. Ayrıca sağlığınıza da özen göstermekte fayda var, beslenmenize dikkat etmelisiniz. Kendinize zaman ayırarak stresinizi azaltacak aktiviteler yapabilirsiniz. Ailenizle olan iletişiminizi güçlendirmeye özen göstermelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Tabii, Terazi burcunun günlük burç yorumu şöyle; Bugün iletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Duygusal konularda daha açık ve dürüst olmak, ilişkilerinizi güçlendirebilir. Kararsızlık yaşadığınız konularda iç sesinizi dinlemek ve içsel dengeyi sağlamak için zaman ayırmak faydalı olacaktır. Özellikle ikili ilişkilerde anlayışlı ve uzlaşmacı davranarak olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün duygularınız derin olabilir ve içsel düşüncelerinizde yoğunluk hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde derinlik arayışı içinde olabilir, derin ve anlamlı konuşmalar yapabilirsiniz. Ancak, bu derinlik bazen kırılganlık hissi yaratabilir, bu nedenle dikkatli olmak önemlidir. Bugün, hayatınızda önemli kararlar almak için doğru zaman olmayabilir, kendinize zaman tanıyın. İç huzuru ve dengeyi korumak için meditasyon veya yoga gibi aktiviteler size iyi gelebilir.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Merhaba! Oğlak burcu bugün, kariyer alanında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi iş hayatınızda daha fazla göstereceğiniz ve başarılı olacağınız bir gün olabilir. Dikkatinizi detaylara vermekte fayda var, önemli kararlar almadan önce olayları iyice değerlendirmeniz gerekebilir. Bugün mantıklı ve disiplinli adımlar atarak hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Keyifli ve verimli bir gün geçirmenizi dilerim!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM