Mizahın başkenti Trabzon’da 10. görsel mizahi yapıtlar sergisi heyecanı

Mizahın başkenti Trabzon’da 10. görsel mizahi yapıtlar sergisi heyecanı

Mizah Sanatı Derneği, ülkemizin dört bir yanından birçok sanatçının katılımıyla düzenleyeceği 10. Görsel Mizahi Yapıtlar Sergisi’ni 15 Nisan’da Trabzon Sanatevi’nde sanatseverlerle buluşturacak.

Mizahın başkenti Trabzon'da 10. görsel mizahi yapıtlar sergisi heyecanı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen bu geleneksel sergide, karikatür, fotoğraf ve heykel sanatının ustalarından özgün eserlere ev sahipliği yapılacak. Mizah Sanatı Derneği Başkanı Adnan Taç, Trabzon’un iklimi ve insanlarının mizahla iç içe yaşamasından ilham alarak şehri “Mizahın Başkenti” ilan ettiklerini belirtti. Taç, günümüzün zorlu şartlarında insanların moral bulmaya daha fazla ihtiyaç duyduğuna vurgu yaparak, serginin bu ihtiyaca hitap edeceğini ifade etti. Sergi, 15-20 Nisan 2024 tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Mizahseverleri bir araya getirecek olan etkinlik, yerelden ulusala uzanan geniş bir sanatçı katılımı ve farklı mizahi disiplinlerin bir araya gelmesiyle dikkat çekecek. Başkan Adnan Taç, serginin açılışını “Biraz mizah iyi gelir” sloganıyla gerçekleştireceklerini söyledi ve tüm sanatçıları bu özel etkinliğe eserleriyle katılmaya davet etti. Sergiye katılım için son tarih 01 Nisan olarak belirlenirken, detaylı bilgileri www.mizahder.org.tr adresinden ve Mizah Sanatı Derneği’nin Facebook sayfasından edinebilirsiniz. Mizahın renkli dünyasının buluşma noktasında, Trabzon’da mizahın kahkaha dolu serüveni başlıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatında çok yönlü düşünebilir, hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalı ve kararlarınızı iyi düşünmelisiniz. İletişim konularında sorunlar ortaya çıkabilir, bu yüzden duygularınızı net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Kendinize zaman ayırıp dinlenmeyi unutmayın, enerjinizi dengede tutmalısınız. Özel hayatınızda ise romantik bir gün geçirebilirsiniz, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
CANEVİ

CANEVİ

Şubat 25, 2024, Yorum yok CANEVİ
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47