Kumbaracı50, 14. Sezonunu 22 Eylül’de Açıyor!

Kumbaracı50, 14. Sezonunu 22 Eylül’de Açıyor!

2009’dan bu yana İstanbul Beyoğlu Kumbaracı Yokuşu’nda 50 numarada seyircileriye buluşan Kumbaracı50, 22 Eylül’de yeni sezonunu açıyor. 13 sezondur, yokuşta ve kolonların arasında seyircilerimizle çok şey paylaşan Kumbaracı50, yeni anılar ve paylaşımlar için 14. sezonu selamlıyor.

Yeni sezonda Kumbaracı50’nin repertuvarında 8 farklı oyun yer alıyor. Cyrano de Bergerac dışındaki tüm oyunlar bu sezon sadece Kumbaracı50’de seyirciyle buluşacak.

444 (*15.sezon)
Nihayet Makamı
Muamma
Cyrano de Bergerac
Demiryolu Hikayecileri
Biraz eksik Yaz Gecesi, Biraz fazla Rüyası
Tek Kullanımlık Hikaye (*yeni oyun)
Çemberin Anası (*Kasım prömiyer)

14. Sezon 22 Eylül’de başlıyor

2022-2023 sezonu 22 Eylül’de ‘Tek Kullanımlık Hikaye’ oyunuyla açılıyor. 13 Ağustos’ta SSM Fıstıklı Teras’ta Müzede Sahne festivali kapsamında dünya prömiyerini yapan oyunun Kumbaracı50 prömiyeri sezonun açılışı olacak.

Eylül / Ekim takvimi ve bilet için tıklayınız

 

2022-2023 KumbaraKart’lar satışta!

Pandemi döneminde satışına ara verdiğimiz Kumbaracı50 dostlarının çok sevdiği KumbaraKartlar yeniden satışta. Kartlar; Sezonluk Tam, Sezonluk Öğrenci ve Aylık Öğrenci olarak 3 farklı seçenekte ve sınırlı sayıda.

Bilgi ve satış için tıklayınız

ondokuzotuz güz 2022

ondokuzotuz güz 2022 / iş çıkışı tiyatro kursunun kayıtları başladı. 6 yıldır bir çok öğrenciyle buluştuğumuz kurs 36 hafta sürecek. Haziran’da Kumbaracı50’de sahnelenecek oyunla sona erecek.
Bu senenin eğitmenleri İsmail Sağır ve Tolga İskit.

Bilgi ve başvuru için tıklayınız

Not: 2022-2023 sezonunda kalabalık ekipten oluşan ya da sınırlı sayıda seyirci alan oyunların bilet fiyatları farklı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün özellikle iletişim konularında başarılı olabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle anlaşmalar yapabilir, projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla açık ve net iletişim kurmaya özen gösterin ve sorumluluklarınızı yerine getirirken hızlı ve kararlı adımlar atın. Ayrıca bugün içinizdeki enerjiyi harekete geçirici aktivitelere yönlendirmek size iyi gelebilir. Her zamankinden daha cesur ve girişken olun, kendinize olan güveninizi arttırın.

BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Yengeç burcunu bekleyen sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda daha cesur olmalı ve iç sesinizi dinlemelisiniz. İş hayatında yeni fırsatlarla karşılaşabilir, farklı projelere adım atabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi artırarak, bugünü en verimli şekilde geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle de daha fazla vakit geçirmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU
TERAZİ BURCU YORUMU
AKREP BURCU YORUMU
YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM