Keanu Reeves’ten samimi açıklamalar: “Tekrar Sandra Bullock ile çalışmak isterim”

Keanu Reeves’ten samimi açıklamalar: “Tekrar Sandra Bullock ile çalışmak isterim”

Hollywood’un başarılı oyuncularından Keanu Reeves, yakın zamanda verdiği bir röportajda birbirinden samimi açıklamalar yaptı. Reeves, birden fazla yapımda beraber çalıştığı Sandra Bullock ile yeniden çalışmak istediğini belirtirken, bir başka rol arkadaşı olan ve genç yaşta hayatını kaybeden River Phoneix’i de hâlâ özlediğini söyledi.

Keanu Reeves’ten samimi açıklamalar: “Tekrar Sandra Bullock ile çalışmak isterim”

Matrix serisinin merakla beklenen dördüncü filminin vizyona girmesi için geri sayım başlamışken Keanu Reeves de Esquire’ye konuştu. Derginin 7 Aralık’ta çıkacak sayısının kapağı için kapsamlı bir röportaj veren Reeves, samimi açıklamalar yaptı.

Reeves, röportajda Speed’de başrolü paylaştığı Sandra Bullock’la iyi bir kimyaları olduğu için onunla yeniden çalışmayı çok istediğini açıkladı: “O çok harika bir sanatçı ve insan. Ve bilirsiniz, bence iyi bir kimyamız var. Ve onunla tekrar sahne alma şansını elde etmek gerçekten heyecan verici ve ilginç olurdu.”

Hayranları ve magazin basını tarafından ikilinin arasındaki kimyayı aşk ilişkisi olarak yorumlasa da Bullock da Reeves de arkadaş olduklarını söylediler.

Reeves, ayrıca Gus Van Sant’in yönetmen koltuğuna oturduğu Benim Güzel Idahom’da da aşırı dozdan genç yaşta hayatını kaybeden River Phoneix’i de anıyor: “Geçmişte onun hakkında konuşmak garipti. Bundan nefret ediyordum. Gerçekten özel bir insandı, çok özgün, benzersiz, akıllı, yetenekli, son derece yaratıcı… Düşünceli, cesur ve komik. Ve karanlık. Onu tanımak harikaydı. Evet, ilham vericiydi. Onu özlüyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47