İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı

İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı

İngiltere’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bir resepsiyon ile kutlandı. İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 25’inci kuruluş yılını da kapsayan etkinlikte onur konukları Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel ve Türkiye Çağdaş Yaşam Vakıf Başkanı Av. Fatma Nur Gerçe de hazır bulundu.

İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladı

İngiltere Atatürkçü Düşünce Derneği, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile derneğin 25’inci kuruluş yılını 21 Mayıs Cumartesi akşamı İngiltere’nin başkenti Londra’da kalabalık bir katılım ile kutladı.

Gecenin onur konukları arasında Türkiye Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Başkanı Prof. Dr. Ayşe YükselTürkiye Çağdaş Yaşam Vakıf Başkanı Av.Fatma Nur Gerçe ve Avrupa Parlamentosu’ndan ödüllü öğretmen Dilek Livaneli vardı. Gecenin tüm geliri ÇYDD’ne bağışlandı.

İADD ve Atatürkçü Düşünce Dünya Platformu (ADDP) Başkanı olan Jale Özer açış konuşmasında, “Derneğimizin kuruluşunun 25. yıldönümü  kutlama etkinliğimizin ilkini Atamızın  ülkemizi emanet ettiği  gençlerimizin  akıl ve bilimi referans alan, sorgulayan, düşünen, spora ve sanata yönelerek çağdaş bir yaşam kurmaları amacıyla değerli hocamız Prof.Dr.Türkan Saylan’ın öncülüğünde kurulan Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne katkı sunarak gençlerimize dokunarak  başlamak istedik” diyerek büyük alkış aldı.

Özer, “Atatürkçü Düşünce Derneği olarak hedeflerimizin başında, yurt dışında yaşayan gençlerimizin Atatürkçü düşünceyi bir yaşam felsefesi  olarak özümsemeleri ve yaşadıkları ülkede eğitimli, aydın bir birey olarak  toplumda yer almalarına katkı sunmak geliyor. Gün; birlik olma, gün yeniden ve kararlı bir şekilde Mustafa Kemal’in açtığı yolda, gösterdiği hedefe hep birlikte yürüme günüdür” diyerek sözlerini bitirdi.

Soldan sağa: iADD başkanı Jale Özer, ÇYDD baskani Prof. Ayşe Yüksel, Arzu Güler, Ugur Bulut.

Gecenin onur konuklarından ÇYDD Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel, kurucu başkan Prof. Dr. Türkan Saylan’ın yılmaz azmiyle yaptığı olağanüstü çalışmalarını anlattıktan sonra ÇYDD ve ADD’nin Atatürk Cumhuriyetini yaşatmak için gönüllü emek verdiğini hatırlatıp emeği geçenlere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47