Hitlerin Hatıra Defteri Ankaralılarla buluşuyor

Hitlerin Hatıra Defteri Ankaralılarla buluşuyor

Tiyatro Actor Studio “Hitler’in Hatıra Defteri” oyunuyla sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Hitlerin Hatıra Defteri Ankaralılarla buluşuyor

Pandemi nedeniyle uzun süre kapalı kalan Actor Studio (Müjdat Gezen Arts Center) yeni bir oyunla perdelerini yeniden seyircisine açıyor. 13 yıldır Ankara- Oran Panora AVM’de faaliyet gösteren, daha önce sergilediği oyunlarla ses getiren ve ödüller alan Tiyatro Actor Studio “Hitler’in Hatıra Defteri” oyunuyla sezona iddialı bir giriş yapıyor. Bahadır Tokmak’ın yazıp yönettiği oyunda; Bahadır Tokmak, Merve Kanlı, Cem Şehri, Selin Biçer, Cengiz Eraslan, Bora Seyran, Elif Nazlı Nalbant, Serdar Sönmez, Korgün Başkaya, Kadir Kağan Bayram, Kenan Arda Cengiz, Şeyma Önal, Cihan Köymen, Hazel Başer, Esra Kerman rol alıyor. Oyun her cuma ve cumartesi günleri saat 20.00’de Panora AVM Kat 2A’da seyircilerini bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47