“Harry’s House” olarak açıklandı. 

“Harry’s House” olarak açıklandı. 

Harry Styles üçüncü solo albümünü duyurdu

Ünlü şarkıcı Harry Styles, yeni solo albümünü yayınlayacağını duyurdu. 20 Mayıs’tan itibaren dinlenebilecek albümün ismi ise

Harry Styles üçüncü solo albümünü duyurdu

One Direction grubuyla ünlendikten sonra solo kariyerine başlayan İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Harry Styles kendi yolundan ilerlemeye devam ediyor. 28 yaşındaki Styles, 20 Mayıs 2022 tarihinde “Harry’s House” ismini verdiği üçüncü albümünü yayınlayacak.

Albüm haberi, Grammy ödüllü Styles’ın You Are Home adlı yeni bir Instagram hesabıyla, hayranlarına yeni bir şeyin yolda olduğunu söylemeye başlamasından birkaç gün sonra geldi.

 

“Harry’s House” albüm kapağı

 

Kendi sosyal medya hesabından albüm kapağının bir görseliyle haberi paylaşan şarkıcı, “Harry’nin Evi. 20 Mayıs” diye yazdı. Ayrıca yeni albüm için 40 saniyelik bir fragman da yayınladı.

2021 YILINDA GRAMMY ALDI

2017 yılında kendi ismini taşıyan ilk albümü “Harry Styles”ı çıkaran ünlü isim, 2019 yılında da “Fine Line” isimli ikinci albümüyle sevenleriyle buluşmuştu. İkinci albümü dört dalda Grammy’ye aday gösterilirken 2021 yılında da “En İyi Pop Solo Performans” kategorisinde ödül kazandı.

Ödül törenlerinde giydiği kıyafetler kadar, ünlü isimlerle yaşadığı aşklarla da konuşulan Harry Styles, bir yıldır aktris Olivia Wilde ile birliktelik sürdürüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47