Disney’in Pinokyo’sundan ilk fragman geldi: Tom Hanks dikkat çekti

Disney’in Pinokyo’sundan ilk fragman geldi: Tom Hanks dikkat çekti

Tom Hanks’in Gepetto’yu canlandırdığı Pinokyo’dan ilk fragman geldi. Disney filminin Eylül 2022’de vizyona girmesi bekleniyor.

Disney’in Pinokyo’sundan ilk fragman geldi: Tom Hanks dikkat çekti

Disney+, Robert Zemeckis’in yönetmen koltuğunda oturduğu, başrolde Tom Hanks’in yer aldığı Pinokyo’dan ilk fragman geldi. Filmin galasının da 8 Eylül Perşembe günü yapılacağı açıklandı.

Hanks, Pinokyo’yu yapan ahşap oyma ustası Geppetto rolünde izleyici karşısına çıkıyor. Hanks’in yanında Luke Evans, Cynthia Erivo gibi isimler de kamera karşısına geçerken; Joseph Gordon-Levitt, Keegan-Michael Key gibi isimler de seslendirme yaparak filmde yer alıyor.

Bu; Robert Zemeckis ve Tom Hanks’in birlikte ilk çalışması değil. İkili daha önce de Kutup Ekspresi, Forrest Gump gibi filmlerde de birlikte çalışmışlardı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47