Değerli Doğan Cüceloğlu okurları, Sizlerden bir ricamız var.

Değerli Doğan Cüceloğlu okurları, Sizlerden bir ricamız var.

Değerli Doğan Cüceloğlu okurları,
Sizlerden bir ricamız var.
Sevgili hocamız “Farkında olduğunuz kadar yaşarsınız” dedi, canla başla çalıştı; kitapları, makaleleri, televizyon programları ve sosyal medya hesaplarıyla hepimizin hayatlarına dokundu. Bu sürecin bir parçası olarak Doğan Hoca sık sık “Biz bir ekibiz” der ve sizlere sosyal medya hesaplarından sorular sorar, aldığı cevapları yine buradan paylaşırdı.
Benzer bir katkıyı sizlerden şimdi biz “DC Ekibi” olarak rica ediyoruz.
Doğan Hoca’nın:
-Hangi eseriyle,
-Nelerin farkına vardığınızı,
-Bu farkına vardıklarınızın sizin ve sevdiklerinizin yaşamında ne gibi değişimlere yol açtığını bize yazar mısınız?
Mesajınızı “dcekibi@insaninsana.com.tr” adresine e-posta ile gönderebilirsiniz. E-posta adresimize göndereceğiniz yukarıdaki içeriğe uygun yazıları -adınızı gizleyerek- Doğan Cüceloğlu sosyal medya hesaplarında paylaşacağız.
Bu vesileyle geçtiğimiz günlerde ulaşan ve okuyunca içimizi neşeyle dolduran benzer bir mektubun bir kısmını buradan paylaşalım:
“(…) Doğan hocam hepimizin yolunu aydınlatan samimi içten sesiyle aktardığı bilgilerle hala birçoğumuzun hayatına dokunuyor.
Eşim ve 16 yaşındaki oğlum arasında yıllar süren tartışmalardan çok sıkılmış çaresizce çözüm ararken Doğan hocamın “Geliştiren Anne Baba” kitabı gözüme ilişti ve kitabı seyahate giderken gizlice eşimin çantasına koydum.
Seyahatten bambaşka bir insan olarak döndü. Kitabı dikkatle okumuş, notlar almış, hatalarını görmüştü. Ertesi gün hiç sesini yükseltmeden oğlundan önce özür dileyip sonra da değişme sözü verdi. Gerçekten sihir gibiydi tüm olanlar.
Hayatına dokunduğu milyonlarca aileden biri olarak Doğan hocamı saygı ve rahmetle anıyoruz.”
Hepimize yeni ilhamlar verecek öykülerinizi bekliyoruz.
Sevgilerimizle…
DC Ekibi
Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'Doğan CüceloğluE Ekibi olarak sizden bir ricamız var... ë' görseli olabilir
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatında çok yönlü düşünebilir, hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalı ve kararlarınızı iyi düşünmelisiniz. İletişim konularında sorunlar ortaya çıkabilir, bu yüzden duygularınızı net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Kendinize zaman ayırıp dinlenmeyi unutmayın, enerjinizi dengede tutmalısınız. Özel hayatınızda ise romantik bir gün geçirebilirsiniz, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
CANEVİ

CANEVİ

Şubat 25, 2024, Yorum yok CANEVİ
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47