DasDas’ta Bu Hafta…

DasDas’ta Bu Hafta…

Yeni haftada ‘Çocuk Günleri’ devam ederken ‘Medea’ya Göre Ahlak’, ‘Aşk Geçmişim’ ve ‘Cimri’ DasDas’a konuk oluyor. ‘Westend / Batının Sonu’ ve ‘Yalnızlar İçin Özel Bir Hizmet’ gibi DasDas prodüksiyonları tiyatroseverlerle buluşurken ‘Tuz Biber Stand Up’ ve ‘Kaan Sekban Saçmalar’ ile komedi dolu akşamlar yaşanacak.

DasDas Sahne, 11 ve 12 Nisan akşamları 20.30’da ‘Zengin Mutfağı’ oyunu ile Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketinin zengin bir ailenin mutfağına etkilerini seyircilerine sunmaya hazırlanıyor. Oyunun kadrosunda usta oyuncu Şener Şen’in yanı sıra Gizem Ergün, Kutay Sandıkçı, Onay Kaya ve Uğur Arda Başkan yer alıyor.

DasDas’ta ‘Çocuk Günleri’ birbirinden eğitici atölyeler ve eğlenceli tiyatro oyunlarıyla tüm hızıyla devam ediyor. Birçok renkli etkinlik, 11-15 Nisan tarihleri arasında miniklerle buluşacak.

Bir Barda Bir Gece

Beğeniyle takip edilen ‘Westend / Batının Sonu’ oyunu 13 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de seyirci karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosunda Evren Bingöl, Gün Koper, Mert Fırat, Naz Çağla Irmak, Pervin Bağdat ve Tülin Özen’in bulunduğu ‘Westend / Batının Sonu’, izleyenleri Eduard ile Charlotte çiftinin eski dostlarıyla buluştukları ve daha önce konuşmaya cesaret edemedikleri konuları konuşmaya başladıkları bir akşama tanıklık etmeye davet ediyor.

Ceren Boz, Nihan Işık, Sabahattin Yakut ve Ümit Erlim’in sahneyi paylaştığı ‘Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’ DasDas Atölye’de yalnızların sesi olmayı sürdürüyor.  13 Nisan akşamı 21.00’de Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamında sahnelenecek oyun, aynı zamanda 22 Nisan akşamı 21.00’de de DasDas Atölye’de izlenebilecek.

13 ve 20 Nisan akşamları DasDas Mutfak’ta komedi rüzgarı esecek. Ali Fuat Ergüner, Sadık Ahmet Çolak, Mustafa Sağır, Akın Aslan ve Berk Karan, 13 Nisan akşamı 21.30’da DasDas Mutfak ziyaretçilerine eğlenceli dakikalar yaşatacakken 20 Nisan akşamı 21.30’da ise Tuna Kalınsaz, Aksel Gürel, Engin Türkoğlu, Deniz Özturhan ve İstiklal Akarsu sahneye çıkacak.

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Dolunay Soysert, Güven Kıraç ve Levent Ülgen’i bir araya getiren ‘Vahşet Tanrısı’ tiyatroseverlerle DasDas Sahne’de buluşmaya devam ediyor. 14 ve 19 Nisan akşamları 20.30’da sahnelenecek oyun ile seyirciler, hayal ettikleri anne babalar olmaktan uzak ebeveynlerin komedisiyle keyifli dakikalar geçirecek.

14 ve 20 Nisan akşamları 21.00’de, prömiyerinden bu yana ilgiyle takip edilen ‘Bir İhtimal Daha Var’ DasDas Atölye’de sahnelenecek. Berfu Öngören, Pelin Ermiş ve Talha Kaya’nın sahneyi paylaştığı oyunda günümüz İstanbul’unda işsizlikle baş etmeye çalışan iki üniversite mezunu genç üzerinden hayatın hızla değişen değerleri, doğaya dönüş modası, bilginin ve deneyimin değersizleşmesi ele alınıyor.

15 Nisan akşamı 20.30’da Shakespeare’in ölümsüz eseri ‘Romeo & Juliet’, DasDas Sahne’de seyirci karşısına çıkıyor. Oyuncu kadrosunda Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Deniz Can Aktaş, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen, Ümit Erlim’in bulunduğu oyun, düşman iki ailenin çocuklarının birbirlerine duydukları imkânsız aşkı anlatıyor.

DasDas Atölye 15 Nisan akşamı 21.00’de ‘Medea’ya Göre Ahlak’ oyununa ev sahipliği yapıyor. Şenay Gürler ve Özgün Çoban’ın sahneyi paylaştığı oyun, Medea miti üzerinden kadın ve ahlak konuları hakkında bir tartışma yaratıyor. İran asıllı yazar Athena Farrokhzad’ın kaleminden çıkan oyunun yönetmen koltuğunda ise Yeşim Özsoy oturuyor.

Oyuncu kadrosunda Ahsen Eroğlu ve Tunahan Çilingir’i bulunduğu ‘Ağaçtaki Kız’5 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de sergilenecek. Şebnem İşigüzel’in aynı isimli romanından İlksen Başarır tarafından sahneye uyarlanan oyun ile izleyiciler; iki karakterin aşka, hayal kırıklıklarına ve dostluğa dair paylaşımlarına şahit olurken oyunun içinde kendi hayatlarından parçalar da bulacak. 

DasDas’ın sevilen oyunlarından ‘Bir Barda Bir Gece’, 16 Nisan akşamı önce 17.00’de, ardından 21.00’de DasDas Atölye’de sahnelenecek. Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu’nun sahneyi paylaştığı, Lulu Raczka’nın kaleminden dökülen oyun; kadınların her akşam başlayan elektrik kesintileri sırasında kayboldukları bir dünyada arkadaşını bulmak için bir bara giden üniformalı kız ile barın tek çalışanı bir kadının arasındaki gerilimin ve soru işaretlerinin hiç bitmediği geceyi izleyenlere aktaracak.

DasDas Mutfak, 16 Nisan akşamı 21.30’da pandemi döneminde sosyal medyayı sarsan pandalı arkadaş grubu ‘Pandami Music’’e kapılarını açıyor. Daha önce hiç yayınlamadığı sürpriz mash-up’ları ile müzikseverlerin karşısına çıkacak olan grup, dinleyicilere keyifli bir akşam yaşatacak.

DasDas Çocuk’un oyunlarından ‘Astro Ay’a Tırmanıyor’ 17 Nisan günü 14.00’te minik tiyatroseverlerle buluşacak. En büyük hayali astronot olup uzaya gitmek olan Bağış’ın, dostu Astro ile çıktığı yolculuğun anlatıldığı oyun, sadece bir çocuk oyunu olmayıp ailelerin de izleyeceği eğlenceli bir performans sunuyor.

17 Nisan günü 16.00’da uzak mı uzak ülkenin beceriksiz mi beceriksiz kralının müzikli hikayesini çocuklarla buluşturan ‘Beceriksiz Kralın Öyküsü’ sahnelenecek. Alper Baytekin’in tasarlayıp yönettiği oyunun hikayesini minikler, aynı zamanda Baytekin’in ağzından dinleyecek.

Aynı gün 17.00’de DasDas Sahne, ‘Deli Bayramı’ oyunuyla seyircilerine unutulmaz dakikalar sunmaya hazırlanıyor. Usta oyuncu Metin Akpınar’ın süpervizörlüğündeki oyunun kadrosunda Alper Baytekin, Ayşegül Cengiz, Büşra Alnıtemiz, Cansu Boz, Didem Balçın, Erdi Güçlü, Hande Özkurt, Kadir Burak Baydar, Mert Fırat, Nila Fırat, Özgün Aydın, Tunahan Çilingir, Volkan Yosunlu yer alıyor. Turgut Özakman’ın kaleminden çıkan oyun, izleyenlere komedinin gücünü yıllar sonra tekrar hatırlatacak.

Westend Batının Sonu

Semaver Kumpanya tarafından sahneye taşınan Moliere’in ünlü eseri ‘Cimri’18 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de yeniden sanatseverlerle buluşuyor. Kadrosunda Serkan Keskin, Sezin Bozacı, Ahmet Kaynak, Mertcan Ertürk, Metin Alpargun, Cansu Saka, Onur Yalçınkaya, Ezgi Ulusoy Tamer, Onur Şenol, Selen Şenay, Uğur Senkeri ve Saniye Samra’nın bir araya geldiği oyunun yönetmen koltuğunda ise Tansu Biçer oturuyor.

DasDas Sahne, 20 Nisan akşamı 20.30’da tiyatroseverleri “Ben varım!” demeye davet ediyor. Her insanın kendi mucizesini yaratması gerektiğine inananların hikayesini seyirciye aktaran Peter Lund imzalı ‘Ben Varım’, oyuncu kadrosunda Alper Baytekin, Didem Balçın, Ecmel İs, Erdem Akakçe, Hülya Gülşen, Iraz Yöntem, Name Önal, Tuğrul Tülek’i bir araya getirirken Ümit Aydoğdu rejisiyle izleyenlerle buluşuyor.

Kaan Sekban’ın 10 yıl boyunca çalıştığı kurumsal hayatı bırakmasının ardından plaza hayatından cast ajanslarına, beyaz yaka dramlarından sosyal medyadaki davranış bozukluklarına kadar günümüzde karşılaştığımız birçok konuyu eğlenceli ve komik bir dille sahne taşıdığı şovu ‘Kaan Sekban Saçmalar’ 21 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de.

Tatlı Ekşi Tiyatro’nun ‘Aşk Geçmişim’ oyunu, 22 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’ye konuk oluyor. Oyuncu kadrosunda Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun yer aldığı oyun, günümüzün ikili ilişkilerinde yaşanan durumlara ışık tutuyor.

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr

Bilet Satış: www.mobilet.com 

11-15 NisanCumartesi- CumaDasDas AtölyeDasDas Çocuk Günleri
11 NisanPazartesi20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
12 NisanSalı20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
13 NisanÇarşamba20.30DasDas SahneWestend / Batının Sonu
13 NisanÇarşamba21.00DasDas AtölyeAnadolu Efes Mavi Sahne: Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet
13 NisanÇarşamba21.30DasDas MutfakTuzBiber Stand Up
14 NisanPerşembe20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
14 NisanPerşembe21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var
15 NisanCuma20.30DasDas SahneRomeo & Juliet
15 NisanCuma21.00DasDas AtölyeMedea’ya Göre Ahlak
16 NisanCumartesi17.00DasDas AtölyeBir Barda Bir Gece
16 NisanCumartesi20.30DasDas SahneAğaçtaki Kız
16 NisanCumartesi 21.00DasDas AtölyeBir Barda Bir Gece
16 NisanCumartesi21.30DasDas MutfakPandami Music
17 NisanPazar14.00DasDas AtölyeBeceriksiz Kralın Öyküsü
17 NisanPazar16.00DasDas AtölyeAstro Ay’a Tırmanıyor
17 NisanPazar17.00DasDas SahneDeli Bayramı
18 NisanPazartesi20.30DasDas SahneCimri
19 NisanSalı20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
20 NisanÇarşamba20.30DasDas SahneBen Varım
20 NisanÇarşamba21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var
20 NisanÇarşamba21.30DasDas MutfakTuzBiber Stand Up
21 NisanPerşembe20.30DasDas SahneKaan Sekban Saçmalar
22 NisanCuma20.30DasDas SahneAşk Geçmişim
22 NisanCuma21.00DasDas AtölyeYalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygusal anlamda dengeli bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınızda planlarınızı daha iyi organize etmek için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Kendinizi ifade etme konusunda daha rahat olacak ve iletişim becerilerinizi ön plana çıkaracaksınız. Özellikle kararlarınızı verirken içgüdülerinize güvenmelisiniz. Aşk hayatınızda ise romantik ve duygusal bir gün sizi bekliyor olabilir. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU
ASLAN BURCU YORUMU

Bugün, sosyal çevrenizle iletişiminiz güçlü olacak ve grup etkinliklerine katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Fikir alışverişi yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için harika bir gün olabilir. Ancak, ani kararlar vermeden önce dikkatli düşünmekte fayda var. İçsel enerjinizi dengelemek için yoga veya meditasyon gibi rahatlatıcı aktivitelere yönelebilirsiniz. Unutmayın, kendinize zaman ayırmak da önemli!

BAŞAK BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Başak burcu insanları için ilişkilerinizde biraz daha esnek olmanız gerekebilir. Karşı tarafın bakış açısını anlamak için empati yapmaya çalışın. Ayrıca bugün kendinize zaman ayırarak iç huzurunuzu yeniden sağlayabilirsiniz. Kendinizi tanımak ve keşfetmek için ideal bir gün olabilir. Ufak tefek sağlık sorunlarına dikkat etmek ve sağlıklı beslenmeye özen göstermek de faydalı olacaktır.

TERAZİ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Terazi burcundaki insanlar için ilişkilerinde daha dengeli ve adil olmaları gerekebilir. Bugün karşılaşacakları her türlü durumu objektif bir şekilde değerlendirmeleri önemli olabilir. Ayrıca bugün yeni insanlarla tanışmak, sosyal etkinliklere katılmak ve iletişimi güçlendirmek için uygun bir zaman olabilir. Sevdikleriyle arasındaki iletişimi güçlendirmek adına anlayışlı ve sabırlı olmaları gerekebilir. Hayatın tadını çıkarmak ve keyifli vakit geçirmek için bugünü daha pozitif bir şekilde değerlendirebilirler. Umarım bu bilgiler size yardımcı olmuştur!

AKREP BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İçsel dünyanıza yönelmek ve duygularınızı anlamak için zaman ayırmak iyi olabilir. İletişimde bazı karmaşalar yaşanabilir, bu nedenle açık ve net olmaya özen göstermek önemli olacaktır. Bugün, kendi içsel sorgulamalarınızı yapabilir ve eski konularla yüzleşebilirsiniz. Sabırlı olmak ve karar verirken dikkatli düşünmek faydalı olacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM