DasDas’ta Bu Hafta…

DasDas’ta Bu Hafta…

DasDas, bu hafta Toy İstanbul’un ‘Düğün Şarkıcısı’ oyununa ev sahipliği yaparken ‘TuzBiber Stand-Up’ komedi kulübünün komedyenleri eğlenceli dakikalar yaşatacak. DasDas’ın ilgiyle takip edilen prodüksiyonlarının yeni temsilleri ise tiyatroseverlerle buluşmaya devam edecek.

Prömiyerinden bu yana kapalı gişe oynayan ‘Anadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı’ yeni haftada 24 Ocak akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de olacak. Büyük usta Şener Şen’in tiyatro sahnesinde sanatseverlerle buluştuğu oyun, Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketinin zengin bir ailenin mutfağın yansımasını konu alıyor. Vasıf Öngören imzalı ‘Zengin Mutfağı’nın kadrosunda Şener Şen’e; Gizem Ergün, Kutay Sandıkçı, Onay Kaya ve Uğur Arda Başkan eşlik ediyor. ‘Zengin Mutfağı’ aynı zamanda 25 Ocak akşamı da DasDas Sahne’de izlenebilecek.

Binnur Kaya, Dolunay Soysert, Güven Kıraç ve Levent Ülgen gibi başarılı isimlerin rol aldığı ‘Vahşet Tanrısı’, tiyatroseverleri çocuklarının kavgası sonrasında uzlaşmak üzere bir araya gelen ebeveynlerin hikayesine tanıklık etmeye davet ediyor. Yasmina Reza’nın kaleminden çıkan ödüllü oyun, 26 Ocak ve 3 Şubat akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de sergilenecek.

Seda Yüz bu hafta DasDas Mutfak ziyaretçilerini kahkahaya boğmaya geliyor. ‘TuzBiber Stand – Up’ komedi kulübünün ekibinden Yüz, eğlenceli şovuyla 26 Ocak akşamı 21.00’de DasDas Mutfak’ta olacak. Açılışı ise Caner Dağlı yapacak. 2 Şubat akşamı 21.00’de ise ‘TuzBiber Stand – Up’ komedyenlerinden MC: Caner Omur, Deniz Özturhan, Mustafa Sağır, Tuna Kalınsaz ve Utku Ergin komedi şovlarıyla DasDas Mutfak’ta keyifli bir geceye imza atacaklar.

DasDas Atölye aynı akşam 21.00’de yalnızların hikayesine ses verecek. Murat Gülsoy’un aynı adlı romanından uyarlanan ‘Anadolu Efes Mavi Sahne: Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’; Esra, Tuncay, Mirat ve diğerleri arasındaki bir kayboluş hikayesini Mirat’ın ağzından tiyatroseverlerle buluşturuyor. Ceren Boz, Nihan Işık, Sabahattin Yakut ve Ümit Erlim’in kadrosunda yer aldığı oyunu Nagihan Gürkan yönetiyor. 

27 ve 28 Ocak akşamları 20.30’da DasDas Sahne’de Mert Fırat ve Nagihan Gürkan yönetmenliğindeki ‘Romeo & Juliet’ sahneleniyor. Shakespeare’in kült eseri, Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Deniz Can Aktaş, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Naz Çağla Irmak, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim’den oluşan zengin bir kadroyla DasDas Sahne’de hayat buluyor. ‘Romeo & Juliet’ aynı zamanda 4 Şubat akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de oynanacak.

Uyku Nereye Kaçar

Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu’nun bu sezon prömiyer yapan Lulu Raczka imzalı oyunu ‘Bir Barda Bir Gece’ 29 Ocak günü 16.00 ve 21.00’de matine ve suare seanslarıyla DasDas Atölye’de olacak. Nagihan Gürkan yönetmenliğindeki oyun, kadınların her akşam başlayan elektrik kesintileri sırasında kayboldukları bir dünyada arkadaşını bulmak için bir bara giden üniformalı kız ile barın tek çalışanı bir kadının arasındaki gerilimin ve soru işaretlerinin hiç bitmediği bir geceye ışık tutuyor.

Aynı akşam 20.30’da DasDas Sahne’de Franz Kafka’nın ‘Dava’ adlı eserinin İngiliz yazar Tom Basden’ın kara mizah yüklü uyarlaması ‘Joseph K.’ sahnelenecek. Oyuncu kadrosunda Didem Balçın, Mert Fırat, Onur Dilber ve Özgün Aydın’ın buluştuğu oyunda Kafka’nın ölümsüz eseri modern dünyanın labirentlerine bırakılıyor.

29 Ocak akşamı 22.00’de DasDas Mutfak’ta ise Uyanıklar olacak. Sevilen grup beğenileri toplayan performanslarıyla DasDas ziyaretçileriyle buluşacak.

DasDas Çocuk’un sevilen tiyatro oyunlarından ‘Uyku Nereye Kaçar’, 30 Ocak günü 13.00’te minik izleyicilerini bekliyor. Ayrı zamanlarda yaşayıp aynı uykuya dalmanın hayalini kuran Pelin ve Berçem’in kaçan uykularının peşine düşmelerini anlatan, Alper Baytekin’in tasarlayıp yönettiği oyunda sahneyi Pelinsu Ekşioğlu ve Berçem Açığ paylaşıyor.

Aynı gün 17.00’de Ahsen Eroğlu ve Tunahan Çilingir’in rol aldığı ‘Ağaçtaki Kız’ DasDas Sahne’de tiyatroseverlerle buluşacak. Şebnem İşigüzel’in aynı adlı romanından sahneye İlksen Başarır tarafından uyarlanan ve yine Başarır tarafından yönetilen ‘Ağaçtaki Kız’, hayatını bir çınarın tepesinde devam ettirmeye karar veren Ağaçtaki Kız ve orada tanıştığı Yunus’un yaşadıklarına odaklanıyor.

Evren BingölGün KoperMert FıratNaz Çağla IrmakTülin Özen ve Pervin Bağdat’tan oluşan kadrosuyla ‘Anadolu Efes Katkılarıyla: Westend / Batının Sonu’ Eduard ve Charlotte’un lüks bir mahalledeki yeni evlerinde eski arkadaşlarını ve komşularını ağırladıkları geceyi merkezine alıyor. 31 Ocak akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de sergilenecek oyunda izleyenlerin ön yargıları karakterlerin saatler geçtikçe yaşadıkları dönüşümler ve ortaya çıkan sırlarla alt üst olacak.

2 Şubat akşamı 21.00’de Nergis Öztürk’ün tek kişilik performansıyla övgüleri topladığı Toy İstanbul’un ‘Anadolu Efes Mavi Sahne: Düğün Şarkısı’ oyunu, DasDas Atölye’ye konuk olacak. Erdi Işık’ın yazdığı, Kayhan Berkin’in yönettiği oyun, BBG yarışmasında popüler olan ve sonrasında hızla popülerliğini kaybeden bir caz şarkıcısının düğün şarkıcısı olma hikayesini seyirciye aktaracak.

Oyunculuğu ve yönetmenliğinin yanı sıra sürdürdüğü müzik çalışmalarıyla da dikkat çeken Celal Kadri Kınoğlu, tenor saksafonuyla 3 Şubat akşamı 21.00’de DasDas Mutfak’a konuk oluyor. Gitarda Sinan Altıparmak, kontrbasta Umut Oymak’ın eşliğiyle ‘Celal Kadri Kınoğlu Trio’ müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr

Bilet Satış: www.mobilet.com

24 OcakPazartesi20.30DasDas SahneAnadolu Efes Katkılarıyla: Zengin Mutfağı
25 OcakSalı20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
26 Ocak Çarşamba20.30 DasDas SahneVahşet Tanrısı
26 OcakÇarşamba21.00DasDas MutfakTuzBiber Stand Up – Seda Yüz
26 OcakÇarşamba21.00DasDas AtölyeAnadolu Efes Mavi Sahne: Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet
27 OcakPerşembe20.30DasDas SahneRomeo & Juliet
28 Ocak Cuma20.30DasDas SahneRomeo & Juliet
29 Ocak Cumartesi16.00DasDas AtölyeBir Barda Bir Gece
29 OcakCumartesi20.30DasDas SahneJoseph K.
29 Ocak Cumartesi21.00DasDas AtölyeBir Barda Bir Gece
29 OcakCumartesi22.00DasDas MutfakUyanıklar Konseri
30 Ocak Pazar13.00DasDas AtölyeUyku Nereye Kaçar?
30 OcakPazar17.00DasDas SahneAğaçtaki Kız
31 OcakPazartesi20.30DasDas SahneAnadolu Efes Katkılarıyla: Westend / Batının Sonu
2 Şubat Çarşamba21.00DasDas AtölyeAnadolu Efes Mavi Sahne: Düğün Şarkıcısı
2 ŞubatÇarşamba21.00DasDas MutfakTuzBiber Stand Up – Caner Omur / Deniz Özturhan / Mustafa Sağır / Tuna Kalınsaz / Utku Ergin
3 ŞubatPerşembe20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
3 ŞubatPerşembe21.00DasDas MutfakCelal Kadri Kınoğlu Trio
4 ŞubatCuma20.30DasDas SahneRomeo & Juliet

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün enerjik ve kararlı bir şekilde hareket etme isteğiniz yüksek olabilir. Fakat aceleci davranmaktan kaçınmalısınız, çünkü ani kararlar almak zararlı olabilir. Bugün duygusal anlamda da kendinizi ifade etmekte güçlük çekebilirsiniz, bu nedenle empatiye ve iletişime önem vermek faydalı olacaktır. İş ve kariyer hayatınızda ise liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarabilir ve proje yönetiminde başarılı olabilirsiniz. Sağlık açısından ise bedensel aktivitelere yönelmeniz, enerjinizi dengelemenize yardımcı olacaktır.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün kendinizi daha şanslı ve enerjik hissedeceksiniz. Etrafınızdaki insanlarla iletişiminiz güçlenecek ve yeni ilişkiler kurma fırsatı bulacaksınız. İş hayatında ise projelerinizde ilerleme kaydedebilir ve yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Sağlık konusunda ise daha dikkatli olmakta fayda var, beslenmenize özen göstermeyi unutmayın. Keyifli bir gün sizi bekliyor olabilir. Umarım gününüz harika geçer!

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak hassas olabilirsiniz ve içsel dengenizi korumak için zaman ayırmanız gerekebilir. Sevdiklerinizle iletişimde nazik ve anlayışlı olmaya özen gösterin. Kendinize özel bir zaman ve mekan yaratın, içsel huzurunuzu sağlayacak aktivitelere yönelebilirsiniz. Planlarınızı detaylı bir şekilde düzenleyerek daha verimli bir gün geçirebilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirmek için spor veya meditasyon gibi faaliyetlere zaman ayırabilirsiniz. Unutmayın, kendinize zaman ayırmak sizi daha dengeli ve huzurlu hissettirecektir.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün enerjiniz oldukça yüksek olabilir ve kendinizi daha parlak, karizmatik ve lider ruhlu hissedebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilir, yaratıcılığınızı en üst seviyede kullanabilirsiniz. Ancak, ani tepkilerden kaçınmalı ve kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Kişisel ilişkilerinizde ise daha anlayışlı, sabırlı ve sevgi dolu davranarak, sorunları kolayca çözebilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün başkalarıyla iletişiminizde daha anlayışlı ve uzlaşmacı olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Özellikle iş ortamında işbirliği yapmanız gereken durumlarda sabırlı ve anlayışlı olmanız başarı şansınızı artırabilir. Kendinizi ifade etmekten kaçınmadan, açık ve net bir iletişim kurmaya çalışın. İçsel denge ve uyumunuza dikkat etmek, size gün içinde olumlu enerji katacaktır.

TERAZİ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Terazi burcunu etkileyen enerjiler iş ve kariyer konularında önemli gelişmeler getirebilir. Kendinizi ifade etme fırsatlarına sahip olabileceğiniz bir gün olabilir. İletişim becerilerinizi kullanarak projelerinizi ilerletebilir veya yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken nokta, sabırsızlık ve aceleci davranmamaktır. İşlerinizi planlı bir şekilde ilerletmek ve detaylara dikkat etmek size fayda sağlayacaktır. Aynı zamanda, duygusal ilişkilerinizde de iletişime ve anlayışa önem vermeniz gereken bir gün olabilir. Sevdiklerinizle uyum içinde olmaya özen gösterin.

AKREP BURCU YORUMU

Bugün duygularınızı daha fazla içe kapanık bir şekilde yaşayabilirsiniz. İçsel dünyanızda derin düşüncelere dalabilir, kendi içsel sorgulamalarınızı yapabilirsiniz. Bu durum, çevrenizdekilerle iletişiminizin biraz zor olmasına neden olabilir. Ancak kendi içsel deneyimlerinizden de önemli dersler çıkarabilirsiniz. Duygusal dengeyi korumak için kendinize zaman ayırmayı unutmayın.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün sağlam adımlarla ilerlemeyi ve hedeflerinize odaklanmayı sürdürmelisiniz. Duygusal konularda sabırlı olmak ve mantıklı kararlar almak önemli olacaktır. Ekip çalışmalarında liderlik yeteneklerinizi ortaya koymak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak ruh halinizi dengelemek ve içsel bir huzur bulmak da bugün size iyi gelebilir.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM