DasDas’ta Bu Hafta…

DasDas’ta Bu Hafta…

DasDas, bu sezon perde açan tiyatro oyunlarının yanı sıra ‘Zengin Mutfağı’, ‘Vahşet Tanrısı’, ‘Westend / Batının Sonu’ ve ‘Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’ gibi sezonlardır ilgiyle izlenen oyunlarını tiyatroseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Yeni haftada ‘Bir Istakozu Öldürmenin En İnsancıl Yolu’ DasDas’a konuk olurken ‘TuzBiber Stand Up’ kulübünün şovları ve Deniz Göktaş’ın tek kişilik gösterisi komedi dolu bir haftanın habercisi oluyor.

Usta oyuncu Şener Şen’in Gizem Ergün, Kutay Sandıkçı, Onay Kaya ve Uğur Arda Başkan’dan oluşan genç bir ekiple bir araya geldiği ‘Zengin Mutfağı’DasDas Sahne’de tiyatroseverlerle buluşuyor. 25 ve 26 Nisan akşamlarının yanı sıra 3, 4 ve 5 Mayıs akşamları 20.30’da sergilenecek olan oyun, Cumhuriyet tarihinde görülmüş en büyük işçi hareketi olan 15-16 Haziran 1970 olaylarının zengin bir ailenin mutfağına yansımasını ele alıyor.

27 Nisan ve 6 Mayıs akşamları sergilenecek olan ‘Vahşet Tanrısı’Binnur Kaya, Dolunay Soysert, Güven Kıraç ve Levent Ülgen’i DasDas Sahne’de buluşturuyor. Yasmina Reza imzalı oyun, uzlaşmak için bir araya gelen ebeveynlerin hikayesini eğlenceli bir dille sahneye taşıyor.

‘Bir Istakozu Öldürmenin En İnsancıl Yolu’, 27 Nisan akşamı 21.00’de DasDas Atölye’ye konuk oluyor. Duncan Macmillan imzası taşıyan oyunda 14 yaşına yaptığı yolculukla donmuş geçmişini, geleceğini ve bugününü en insancıl yöntemle eritmeye çalışan 45 yaşındaki Loretta’ya Evrim Doğan hayat verirken oyunu Deniz Ekinci yönetiyor.

‘TuzBiber Stand Up’ kulübü üyeleri, 27 Nisan akşamı 21.30’da eğlenceyi DasDas Paribu Sahnesi’ne taşıyor. Heyecanla beklenen gecede Caner Omur, Berkan Karadede, Cemil Marki, İsmail Türküsev ve Cüneyt Nergiz, izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Moritz Rinke imzalı ‘Westend / Batının Sonu’, Charlotte ve Eduard’ın eski arkadaşlarını ve komşularını ağırladıkları gece üzerinden bu yüzyılın tüm bireysel trajedilerinin komedisini sarsıcı bir dille ortaya koyuyor. 28 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de sanatseverlerle buluşacak yapımın kadrosunda ise Evren Bingöl, Gün Koper, Mert Fırat, Naz Çağla Irmak, Pervin Bağdat ve Tülin Özen yer alıyor. 

DasDas Sahne, tiyatroseverleri 29 Nisan akşamı 20.30’da Shakespeare’in ünlü tragedyası ‘Romeo & Juliet’ ile buluşturuyor. Deniz Can Aktaş’ın Romeo’ya Naz Çağla Irmak ise Juliet’e hayat verdiği yapımın yönetmenliğini Mert Fırat ve Nagihan Gürkan üstleniyor. İki düşman ailenin birbirlerine aşık çocuklarının hikayesinin ele alındığı oyunda Aktaş ve Irmak’a sahnede Ayberk Aladar, Barış Gönenen, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Can Avcı, Ceren Boz, Erdem Akakçe, Ertuğrul Gümrükçüoğlu, Hülya Gülşen, Onur Tanyeri, Sinan Gülşen ve Ümit Erlim eşlik ediyor. 

Berfu ÖngörenPelin Ermiş ve Talha Kaya’nın sahneyi paylaştığı ‘Bir İhtimal Daha Var’ 29 Nisan ve 6 Mayıs akşamları 21.00’de DasDas Atölye’de olacak. Hayatın hızla değişen değerlerini, doğaya dönüş modasını, bilginin ve deneyimin değersizleşmesini günümüz İstanbul’unda işsizlikle mücadele etmeyi bırakıp doğaya kaçan iki üniversite mezunu üzerinden keşfeden oyun, Ebru Nihan Celkan imzası taşırken Barış Gönenen tarafından yönetiliyor.

Kadınların her akşam başlayan elektrik kesintileri sırasında kaybolduğu distopik bir dünyada geçen ‘Bir Barda Bir Gece’30 Nisan günü 17.00 ve 21.00’de DasDas Atölye’de sahnelenecek. Nurgül Yeşilçay ve Afra Saraçoğlu’nun sahneyi paylaştığı Lulu Raczka imzalı oyun, arkadaşını bulmak için bir bara giden lise öğrencisi ile barın tek çalışanı kadın arasındaki gerilimin hiç bitmediği bir geceyi ele alıyor.

Deniz Göktaş, 30 Nisan akşamı 20.30’da DasDas Sahne’de izleyiciyle buluşacak. Politik ve kara mizah esintili gösteri, seyircilere eğlenceli dakikalar sunacak.

Murat Gülsoy’un aynı adlı romanından Ceren Boz ve Nagihan Gürkan tarafından sahneye uyarlanan ‘Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet’, 4 Mayıs akşamı 21.00’de DasDas Atölye’de olacak. Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamında sergilenecek olan oyun; Ceren Boz, Ümit Erlim, Sabahattin Yakut, Nihan Işık’ı aynı sahnede buluştururken kendini bilmek ve bulmak arasındaki kayboluş hikayesini seyirciye aktaracak.

Bir Barda Bir Gece

Detaylı Program için: www.dasdas.com.tr

Bilet Satış: www.mobilet.com

25 NisanPazartesi20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
26 NisanSalı20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
27 NisanÇarşamba20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
27 NisanÇarşamba21.00DasDas AtölyeBir Istakozu Öldürmenin En İnsancıl Yolu
27 NisanÇarşamba21.30DasDas Paribu SahnesiTuzBiber Stand Up
28 NisanPerşembe20.30DasDas SahneWestend / Batının Sonu
29 NisanCuma20.30DasDas SahneRomeo & Juliet
29 NisanCuma21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var
30 NisanCumartesi17.00DasDas AtölyeBir Barda Bir Gece
30 NisanCumartesi20.30DasDas SahneDeniz Göktaş
30 NisanCumartesi21.00DasDas AtölyeBir Barda Bir Gece
3 MayısSalı20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
4 MayısÇarşamba20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
4 MayısÇarşamba21.00DasDas AtölyeAnadolu Efes Mavi Sahne: Yalnızlar İçin Çok Özel Bir Hizmet
5 MayısPerşembe20.30DasDas SahneZengin Mutfağı
6 MayısCuma20.30DasDas SahneVahşet Tanrısı
6 MayısCuma21.00DasDas AtölyeBir İhtimal Daha Var

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Koç burcu için olduğu kadar diğer burçlar için de heyecan verici bir gün olabilir. İş alanında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, bu sebeple açık fikirli olmak ve fırsatları değerlendirmek önemli olacaktır. İletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir, çünkü yanlış anlaşılmalar olabilir. Özel hayatınızda ise romantik ve duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Aşk yaşayabilir, ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Kendinize zaman ayırıp rahatlama ve dinlenme fırsatı da bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olabilir, bu sebeple hobilerinize veya sanatsal faaliyetlere yönelebilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Bugün duygularınızın yoğunlaştığı bir gün olabilir. İçsel dünyanıza odaklanmak ve duygularınızı anlamak için zaman ayırabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminizi güçlendirmek için duygularınızı paylaşabilir ve anlayışlı olmaya özen gösterebilirsiniz. İş hayatınızda ise daha sabırlı ve kararlı olmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli kararlar almadan önce durumları iyice değerlendirmenizde fayda var. Bugün kendinize zaman ayırarak kendinizi dinleyebilir ve içsel huzuru bulabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün duygusal olarak hassas olabilirsiniz ve çevrenizdeki insanların sözlerine daha fazla duyarlılık gösterebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda zorlanabilir ve içe kapanık bir tutum sergileyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı anlayışlı ve sabırlı olmalısınız. İş hayatınızda ise odaklanma güçlüğü yaşayabilirsiniz, bu nedenle dikkatinizi dağıtan unsurlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Ayaklarınızın yere sağlam basması gereken bir gün olabilir, mantıklı kararlar almaya özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Bugün iletişim konularında dikkatli olmanız gerekebilir. Özellikle yakın çevrenizle iletişimde anlaşmazlıklara yol açabilecek durumlardan kaçınmaya çalışmalısınız. İletişim becerilerinizi kullanarak çözüm odaklı yaklaşımlar benimsemelisiniz. Ayrıca bugün içsel denge ve dinginliğe odaklanmak size iyi gelebilir. İyimser ve pozitif bir tutum sergileyerek günü olumlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün iş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatinizi detaylara vererek projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde ise anlayışlı ve sabırlı olmanız gereken bir gün olabilir. Sevdiklerinizle iletişiminizi kuvvetlendirerek olumlu enerjiyi paylaşabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın, fiziksel ve zihinsel olarak kendinizi iyi hissetmek için dinlenmeye ve beslenmeye dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Enerjinizi dengede tutmaya çalışın. Bugün, çevrenizdeki olumsuzluklardan etkilenmemek adına içsel denge ve huzurunuza odaklanın. Kendinize zaman ayırarak ruhunuzu besleyin ve pozitif düşüncelerle gününüzü geçirin. İletişim konularında dikkatli olun ve anlaşmazlıkların çözümü için sabırlı olun. Sevdiklerinizle sağlam iletişim kurmak için fırsatları değerlendirin.

AKREP BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün, Akrep burcu için ilişkilerle ilgili önemli konular gündeminizde olabilir. Partnerinizle iletişiminizi güçlendirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Aynı zamanda duygusal olarak biraz daha hassas olabilirsiniz, bu nedenle duygularınızı kontrol etmeye özen göstermelisiniz. İş hayatında ise yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Bugün, enerjinizi pozitif ve yapıcı yönde kullanmak size fayda sağlayacaktır.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün Oğlaklar için iletişimde güçlükler yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilir ve karşı tarafı anlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak sabırlı ve doğru iletişim kurmaya çalışarak bu durumu aşabilirsiniz. Kendinize zaman ayırın ve içsel dengenizi sağlamak için meditasyon ve yoga gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Bugün detaylara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir, acele kararlardan kaçının. Enerjinizi planlı ve organize bir şekilde kullanarak günü verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Umarım bu bilgiler size yardımcı olur!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM