CNN+ yayın hayatına son veriyor

CNN+ yayın hayatına son veriyor

Netflix, Amazon Prime Video gibi son yılların gözdesi olan dijital yayın platformları arasına katılacağı duyurulan CNN+ yarışa erken veda etti.

CNN+ yayın hayatına son veriyor

CNN tarihindeki en önemli gelişmelerden biri olarak gösterilen dijital yayın hizmeti CNN+’ın, kullanıma sunulmasından sadece bir ay sonra, 30 Nisan’da kapanacağı duyuruldu.

Karar, CNN’nin eski ana şirketi WarnerMedia’nın bu ayın başlarında Warner Bros. Discovery’yi oluşturmak üzere Discovery ile birleşmesi sonrasında oluşan yeni yönetim tarafından alındı.

Önceki yönetim ekibinin CNN+ vizyonu, Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav’ın şirketin tüm markalarını tek bir akış hizmeti altında barındırma planına ters düşüyor. Yayın akışında yer alan programların çoğunun CNN’in ana televizyon ağına kaydırılacağı belirtildi.

ÇALIŞANLAR ŞOK YAŞADI

Şirket tarafından yapılan açıklamada, CNN+ abonelerinin abonelik ücretlerinin onlara geri ödeneceğini söylendi.

Yüzlerce CNN+ çalışanının işini kaybedebileceği belirtilirken başka bölümlere kaydırılmayacak personelin gerekli tazminatlarının ve ödemeleri de yapılacak. Bir CNN+ çalışanı söz konusu haberi, “tam ve mutlak bir şok” olarak nitelendirdi.

Aylık 5,99 dolarlık bir ücret karşılığında abonelerine hizmet veren platformda canlı günlük haber programları, orijinal televizyon dizileri, gerçek suç programları ve yemek ya da seyahatle ilgili içeriklerin olacağı belirtilmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47