Britney Spears yine soyundu

Britney Spears yine soyundu

Bir dönemin yıldız ismi Britney Spears, Instagram hesabından son zamanlarda üst üste paylaştığı çıplak pozlara yenilerini ekledi.

Britney Spears yine soyundu

Son dönemde magazin gündeminden düşmeyen ABD’li şarkıcı Britney Spears, Instagram hesabından yayınladığı çıplak pozlarla yine gündem oldu.

Instagram hesabından çıplak fotoğraflarını yayınlayan ünlü şarkıcı, müstehcen yerlerini emojilerle kapattı.

Göğüslerini elleriyle kapatan ve emojili sansür uygulayan Spears’in fotoğrafları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Birçok takipçisi, “40 yaşında senin gibi görünebilmek için her şeyimi verirdim” tarzı yorumlar yaptı. Bazı kişiler ise ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. Sadece gündem olabilmek için bu tarz fotoğraflar paylaşmakla eleştirdi.

Ünlü şarkıcı daha önce de sosyal medya hesabından paylaştığı çıplak pozlarla gündeme gelmişti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47