Billie Eilish ve Lisa Simpson aynı projede

Billie Eilish ve Lisa Simpson aynı projede

Amerikalı ünlü şarkıcı Billie Eilish ve çizgi dizi karakteri Lisa Simpson, yeni bir proje için bir araya geliyor.

Billie Eilish ve Lisa Simpson aynı projede

Başrollerini Amerikalı ünlü şarkıcı ve söz yazarı Billie Eilish ile efsanevi dizi The Simpsons’ın “asla yaşlanmayan” karakteri Lisa Simpson’ın paylaştığı yeni bir kısa film, dijital yayın platformu Disney+’da yayınlanacak.

Daily Mail’de yer alan habere göre, Disney+, “@BillieEilish Springfield’a geliyor!!” diye bir tweet atarak “The Simpsons: When Billie Met Lisa” isimli kısa filmi duyurdu.

Billie Eilish

33 SEZONDUR DEVAM EDİYOR

22 Nisan’da yayınlanacak olan kısa filmde Eilish’in ağabeyi ve iş arkadaşı Finneas Eilish de yer alacak. Filmin konusuna göre, Lisa saksafonunu çalmak için sessiz bir yer ararken Eilish kardeşler tarafından keşfedilir. İkili daha sonra Lisa’yı özel bir doğaçlama performans için Billie’nin stüdyosuna davet eder.

Lisa Simpson, Homer Simpson

1989’dan beri devam eden efsanevi TV şovu The Simpsons, bölümlerine konuk ettiği sanatçılarla da ünlü. Yıllar içerisinde diziye Paul McCartney, Elton John, Britney Spears ve Justin Bieber gibi birçok ünlü müzisyen konuk oldu.

Variety’ye göre 20 yaşındaki Billie Ellish’in yer aldığı yapım, yalnızca Disney+ için yapılmış dördüncü The Simpsons kısa filmi. Farklı temaları olan iki kısa film de, Star Wars merkezli “The Force Awakens From Its Nap” ve Marvel temalı “The Good, The Bart ve The Loki”yi içeriyordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47