ATAM O BENİM

ATAM O BENİM

Değerli okurlarım, Yılmaz Özer feleğin çemberinden geçmiş çileli bir Anadolu halk ozanı. Kendisiyle tanıştıktan sonra kafam ve gönlüm zenginleşti. Üç oğlu var, üçü de öğretmen ve en küçüğünün adı Kutsal. Bu videoyu o şöyle bir notla göndermiş:
***
Doğan Hocam merhaba. Babamla 3 yıl önce bu zamanlar Aşık Sümmanî’ den bir eser seslendirmiştik. Bu türküyü sizlere iletmemi istedi babam. Eğer aşağıya yazacağım not ile paylaşırsanız çok çok mutlu oluruz. Saygıyla ellerinizden öpüyorum. Selamlar, sevgiler.

Bir babadan, bir ağabeyden daha fazlası ATAM o benim. Aramızda 43 yaş olmasına rağmen kendimi bildim bileli benimle akranımmış gibi çok iyi bir arkadaş, bir dost oldu aynı zamanda. Nefes aldığı(m) sürece en büyük mirası ve hazineyi yaşıyorum diyebilirim. Aldığım nefesin içinde, okuduğum notanın her birinde ÂŞIK MUTSUZ ( Yılmaz ÖZER ) in imzası vardır. Bugün ÂŞIK SÜMMANİ’ ye ait CEYLAN GÖZLERİNE KURBAN OLDUĞUM türküsünü çalıp söyledik. Benim için en büyük gururdur, başarıdır, sevinçtir, mutluluktur, hediyedir, her şeydir.
***
Ne büyük bir zenginlik. Kim istemez evladının kendine böyle saygılı bir sevgi duruşu içinde olmasını. Bu zenginliğin değerini bilecek okurlarım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Hepinize sevgiler, selamlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47