AKŞAM C@NTEEN GENÇLİK DERGİSİ 14 NİSAN 2006

AKŞAM C@NTEEN GENÇLİK DERGİSİ 14 NİSAN 2006

FÖTR ŞAPKADAN KEPLİ YILLARA

FATMA AKSU-TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ

İLKER AKSUM-EVLENDİK

SİMGE YILDIRIM-ARBRONOTLAR

SEVİNÇ AKYAZILI-MUSUL

SEBAHATTİN DEMİRALP-KUÇU’LA PİSİ

CEM SEZER-SINIRSIZ SOHBET

ATTİLA ERBİLİR-SAVAŞA HAYIR

VOLKAN YILMAZ-

BULUT HELVACIOĞLU-REDHAD

EKİN TÜRKANTOS-DİPLOMALAR

TOPRAK SERGEN-PIRILTILAR

TUNÇ ALANKUŞ-MC DONALI

ZEKİ KAYAHAN ÇOŞKUN

EDERİ:67TL.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47