10 yıl sonra Batman’e yeni logo

10 yıl sonra Batman’e yeni logo

DC Comics, süper kahraman için yepyeni bir logo çıkarıyor. Çizgi roman serisinin yeni sayısı 5 Temmuz’da yenilenmiş logosuyla beraber çıkmaya hazırlanıyor.

10 yıl sonra Batman’e yeni logo

DC Comics sanatçısı Jorge Jiménez, Batman’in on yıldır ilk kez yapılan yenilenmeyi sosyal medyada paylaştı. Yeni logo Batman #125’ten başlayarak kullanılacak.

Batman serisi en son 2011 yılında yeni bir logoyla okurların karşısına çıkmıştı. Bu son yenilenme, yazar Chip Zdarsky’nin yaratıcı ekibi devralmasıyla aynı zamana denk geliyor. Bu da Batman için yeni bir dönemi işaret ediyor.

Batman #125, 5 Temmuz 2022’de yeni logoyla birlikte çıkacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47