Ünlü oyuncu Richard Roundtree 81 yaşında hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Richard Roundtree 81 yaşında hayatını kaybetti

Shaft, Kökler, Aşk Gemisi, MacGyver gibi birbirinden ünlü yapımda rol alan Richard Roundtree 81 yaşında hayatını kaybetti.

Ünlü oyuncu Richard Roundtree 81 yaşında hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Richard Roundtree kanserle mücadelesine yenik düştü ve 24 Ekim Salı günü 81 yaşında hayatını kaybetti.

Uzun süredir oyuncunun menajerliğini üstlenen Patrick McMinn, ABC News’e Roundtree’nin pankreas kanseriyle kısa bir mücadelenin ardından öldüğünü doğruladı.

50 yıllık oyunculuk kariyerinde 1971 tarihli yapımda Dedektif John Shaft rolüyle ilk siyahi aksiyon kahramanı oldu. Daha sonra “Shaft’s Big Score!”, “Shaft in Africa” ​​ve 1973 yapımı “Shaft” televizyon dizilerinde rol aldı.

Roundtree’yi temsil eden ajans yaptığı açıklamada, “Onun çığır açan kariyeri dünya çapında eğlencenin çehresini değiştirdi ve kalıcı mirası gelecek nesiller için hissedilecek. Kalplerimiz ailesiyle birlikte” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün iş hayatında çok yönlü düşünebilir, hedeflerinize doğru adımlar atabilirsiniz. Ancak dikkatli olmalı ve kararlarınızı iyi düşünmelisiniz. İletişim konularında sorunlar ortaya çıkabilir, bu yüzden duygularınızı net bir şekilde ifade etmeye çalışın. Kendinize zaman ayırıp dinlenmeyi unutmayın, enerjinizi dengede tutmalısınız. Özel hayatınızda ise romantik bir gün geçirebilirsiniz, sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
CANEVİ

CANEVİ

Şubat 25, 2024, Yorum yok CANEVİ
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47