Ünlü oyuncu PETA için soyundu

Ünlü oyuncu PETA için soyundu

90’lı yılların popüler aktrisi Alicia Silverstone, hayvan haklarına dikkat çekmek için soyundu.

Ünlü oyuncu PETA için soyundu

“Clueless” ve “Batman & Robin” filmleriyle tanınan ABD’li oyuncu Alicia Silverstone, hayvan hakları örgütü PETA için sadece kovboy çizmeleri giymiş bir şekilde poz verdi.

Yayınlanan afişte, “Dallama olma. Vegan giyin” sloganı yer alırken 46 yaşındaki aktris “Televizyon veya filmler için asla ama asla soyunmam. Ama PETA için bunu yaptım.” dedi.

Aktrisin bu hamlesi sosyal medyada farklı tepkiler aldı. Kimi sosyal medya kullanıcıları ünlü aktrisi takdir ederken kimileri Silverstone’u “konforlu bir yerden seslenmekle” suçladı kimileri de dünya gündeminde yer alan savaş ve protestolara ses çıkarmamakla eleştirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47