Ünlü besteci yaşamını yitirdi

Ünlü besteci yaşamını yitirdi

Kariyeri boyunca birçok ödül kazanan ve dünyaca ünlü eserleriyle tanınan Sheldon Harnick’in yaşamını yitirdiği açıklandı.

Ünlü besteci yaşamını yitirdi

Grammy Ödüllü müzisyen ve besteci Sheldon Harnick, 99 yaşında hayatını kaybetti.

Harnick, aralarında ‘Damdaki Kemancı’nın da yer aldığı, film ve Broadway müzikalleri için çok sayıda eser bestelemiş, söz yazarlığı yapmıştı.

Partneri Jerry Bock ile 1950’lerde ve 1960’larda birçok eser hazırlayan Harnick’in New York’ta doğal sebeplerden öldüğü belirtildi.

Pullitzer ve Tony ödülü kazanan Harnick birçok dizi ve filmde de yer almıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47