Uğur Yücel, “Neyzen Tevfik”le Yeni Yılda da

Uğur Yücel, “Neyzen Tevfik”le Yeni Yılda da

 Tiyatroseverlerle Buluşmaya Devam Ediyor

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Uğur Yücel’in tek kişilik oyunu ‘Neyzen’ büyük bir ilgiyle sahnelenmeye devam ediyor. Kapalı gişe devam eden oyun, Ocak ayında İstanbul ve Ankara’da seyircisiyle buluşacak.  

Sahnelenmeye başladığından beri biletleri günler öncesinde tükenen, Uğur Yücel’i yıllar sonra tiyatro sahnesine döndüren ‘Neyzen Tevfik’ oyunu yeni yılda da seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Oyun Bodrum, İzmir ve İstanbul oyunlarından sonra ilk kez Ocak ayında Ankara’daki tiyatroseverlerin karşısına çıkacak. Uğur Yücel’in tek kişilik dev oyunculuğu ile Neyzen Tevfik’in hikayesinin hayat bulduğu oyun Ocak ayında ayrıca İstanbul’da birçok tiyatroda sahnelenecek.

Uğraş Güneş’in yazdığı, Can Yücel’in yönettiği oyun, Uğur Yücel’in başarılı performansıyla övgüleri topladığı oyun Neyzen Tevfik’in hayat hikayesini, dünyasını, dostlarını; anekdotlar, hicivler ve şiirler ile anlatıyor. 

Ocak Ayı Oyun Tarihleri:

11 Ocak 2023 – Caddebostan Kültür Merkezi 

16 Ocak 2023 – Beşiktaş Kültür Merkezi

18 Ocak 2023 – Caddebostan Kültür Merkezi

20 Ocak 2023 – Ankara MEB Şura Salonu

22 Ocak 2023 – Kadıköy Halk Eğitim Merkezi 

25 Ocak 2023 – Mall of İstanbul Moi Sahne   

Bilet Satışı: www.biletix.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Merhaba! Bugün Oğlak burcunu bekleyen enerjiler, iş hayatında başarılı olmak için uygun bir zaman olabilir. Sabırlı ve kararlı yaklaşımlarınız sayesinde hedeflerinize daha da yaklaşabilirsiniz. Ayrıca duygusal konularda da daha dengeli bir tutum sergileyerek ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin, bugün kendinizi şımartacak aktiviteler yaparak stresinizi azaltabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47