Tiyatro Kedi, Tiyatro Ayna ve Tiyatro Keyfi

Tiyatro Kedi, Tiyatro Ayna ve Tiyatro Keyfi

 Bir Araya Gelerek Yeni Projelerini Konuştu

Tiyatro Kedi, Tiyatro Ayna ve Tiyatro Keyfi ekipleri Dilek Türker’in davetiyle bir araya gelerek yeni projelerini konuştu.

15 ve 20 Nisanda prömiyer yapacak olan, usta oyuncu Dilek Türker’in dünyada en tanınmış kadın oyuncu sayılan Sarah Bernhardt’a hayat vereceği “Bu Bir Efsane Sarah Bernhardt” ve Kemâl Başar’ın Edmond Rostand’ın dünyanın en büyük klasiklerinden biri olan Cyrano de Bergerac rolünde olacağı, geleneksel tiyatromuzdan yola çıkan avangart bir sahnelemeyle perde açacak olan “Cyrano Rock”, Dilek Türker’in kahvaltı davetinde buluştu. 

Hakan Altıner, Sibel Tümay, Pınar Çekirge gibi entelektüellerin de davetli olduğu kahvaltıda 19. yüzyıl sonu ve 20. yüzyıl başında dünya sanatçılarının akın ettiği kültür ve sanat şehri Paris, bu kentte pek çok disiplinden sanatçının uzun yıllar birlikte üretmesinin yarattığı sinerji, sanatçı ve toplumun gelişimine büyük katkıları, Sarah Bernhardt ekseninde onun oyun yazarlığına ısrarla teşvik ettiği şair Edmond Rostand, Victor Hugo, Auguste Rodin, Camille Claudel ve Monet’den Oscar Wilde, Sigmund Freud, Mark Twain, Frida ve Troçki’ye, oradan Cumhuriyet ve Atatürk’e varan derin bir sohbetle, üst üste prömiyer yapacak olan eserlerin sanata ve toplumumuza katabilecekleri konuşuldu. 

Tiyatro Kedi, Tiyatro Ayna ve Tiyatro Keyfi’nin dostça aynı masa etrafında buluşması, birlikte hareket etmekten heyecan duyması ve birbirini desteklemesinin tüm tiyatrocular için karşılıklı saygı çerçevesinde bir kardeşliğe kapı aralaması temennisinde bulunuldu. Sohbette Tiyatro Keyfi’nin oyuncuları Kemal Başar, Zelal Barlas, Efe Can Karakaya ve Zeynep Yaylıcıoğlu, 20 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Şişli Tiyatrosu’nda prömiyer yapacak olan “Cyrano Rock“dan uzun bir bölümü de davetlilere oynadı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Bugün enerjiniz yüksek olacak ve hedeflerinize odaklanmış şekilde ilerleyeceksiniz. Ancak, ani kararlar vermek yerine düşünüp taşınarak adımlar atmanız sizin için daha faydalı olabilir. İlişkilerinizde ise sabırlı ve anlayışlı olmaya gayret edin, karşı tarafın duygularını önemseyin. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

BOĞA BURCU YORUMU

Tabii ki! Bugün Boğa burcunu duygusal anlamda zorlayabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olmaya ve olaylara daha geniş bir perspektiften bakmaya çalışmalısınız. İletişim konusunda dikkatli olmalı ve anlaşmazlıkları çözmek için empati kurmaya çalışmalısınız. İş hayatında dengeli ve kararlı adımlar atarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmekte fayda var, beslenme düzeninize özen göstermelisiniz. Bugün biraz kendinize vakit ayırarak stresten uzaklaşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, duygusal yönden hassas olabilirsiniz. İletişim konularında dikkatli olmanızda fayda var, çünkü yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Sevdiklerinizle olan iletişiminizi güçlendirmek için zaman ayırabilirsiniz. Kendinize ve duygularınıza zaman ayırmanız bugün önemli olacaktır. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

ASLAN BURCU YORUMU
BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün işlerinizde detaylara önem vermeniz gerekebilir. Her şeyi detaylı bir şekilde planlayarak ilerlemeli ve gereken özeni göstermelisiniz. Kafanız karışık hissedebilirsiniz ancak sakin kalarak problemlere mantıklı çözümler bulabilirsiniz. İletişim konusunda dikkatli olmanızda fayda var, karşınızdaki insanlarla anlaşmazlıkları engellemek için sabırlı olun. Bugün sağlığınıza da özen göstermeyi unutmayın.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün ilişkilerinizde daha dengeli ve uyumlu olabilirsiniz. Empati kurarak karşınızdakilerin duygularını anlamaya çalışın ve iletişiminizi bu doğrultuda yönlendirin. Kendinizi olumlu hissettiğiniz aktivitelere yönlendirerek hem ruhsal hem de bedensel olarak denge sağlayabilirsiniz. Kararlarınızı hızlı vermeden önce iyice düşünmeye özen gösterin. Eğitim veya seyahat konularında fırsatlar karşınıza çıkabilir, bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. Enerjinizi yapıcı ve pozitif yönde kullanarak bugünü verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Akrep burcu için duygusal ilişkilerde yeniliklere açık olmanız gereken bir gün olabilir. Kendinizi ifade etmek ve duygularınızı daha net bir şekilde ortaya koymak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İletişimde anlayışlı olmak ve karşınızdakini dinlemek önemli olacak. Aynı zamanda finansal konularda da dengeli hareket etmeye özen göstermelisiniz. İş hayatınızda kendinize olan güveninizi artırabilir ve hedeflerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU
KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM