Stephanie Seymour’un evlat acısı:

Stephanie Seymour’un evlat acısı:

Harry Brant hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü model Stephanie Seymour’un 24 yaşındaki oğlu Harry Brant, aşırı doz uyuşturucu nedeniyle yaşamını yitirdi.

Stephanie Seymour’un evlat acısı: Harry Brant hayatını kaybetti

1990’lı yılların moda dünyasına damga vuran isimlerinden ABD’li model Stephanie Seymour, hayatının en büyük acısını yaşadı.

Seymour’un 24 yaşındaki oğlu Harry Brant hayatını kaybetti. Uzun yıllar uyuşturucuyla mücadele eden ve bir dönem rehabilitasyon merkezinde de kalan Brant’ın, aşırı doz uyuşturucu nedeniyle yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Harry Brant.

Babasının sahibi olduğu Interview dergisinde yazılar yazan Brant’ın, bağımlılıkla mücadeleyi tamamlamasının ardından dergide daha üst düzey roller alması bekleniyordu.

Harry Brant.

Brant, kardeşi Peter’la beraber ünlü bir marka için üniseks makyaj malzemeleri tasarlamıştı.

52 yaşındaki Seymour’un, 73 yaşındaki milyarder iş adamı Peter Brant’la olan evliliğinden Peter Brant Jr., Harry Brant, Dylan Thomas Andrews ve Lilly Margaret Brant olmak üzere dört çocuğu bulunuyordu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47