SON FIRT HAFTALIK MİZAH DERGİSİ 12 MAYIS 1998

SON FIRT HAFTALIK MİZAH DERGİSİ 12 MAYIS 1998

HEYECAN DOLU DAKİKALAR YARATACAK

HIZLI HIZLI GİDEN YOLCU

KOCAM KAPIYI  İKİ KERE ÇALAR

HER ŞEYİN BEDELİ VAR

HAYAT ÖPÜCÜĞÜ

GEÇMİŞ ZAMAN

DİŞE DOKUNUR ŞEYLER

MÜKEMMEL CİNAYETTANIDIK TANIMADIK

AÇIL SUSAM AÇIL

YOLCULUK

KAPUT OLAYI

TAMİRCİ KOCA

YANLIŞ MUMARA

AFFEDİLİR GEÇİKME

YANLIŞ HESAP BAĞDAT’TAN DÖNER

ALIŞ FİYATINIZ : 23TL.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47