Melek Mosso: Baharı bekliyoruz!

Melek Mosso: Baharı bekliyoruz!

Sanatçı Melek Mosso ile yasakları, konserleri, müziğini, yeni şarkısını ve gündemi konuştuk. Mosso, “Baharı bekliyoruz!” dedi.

Melek Mosso: Baharı bekliyoruz!

Son yıllarda yasaklarla gündemde olan Melek Mosso yeni bir şarkıya imza attı. Her sanatçı gibi baharı bekleyen müzisyen Melek Mosso’nun yeni şarkısı “İlletim” önceki gün tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Bu şarkıda Hakan Altun, Aydın Kara ve Gürsel Çelik ile çalışan Melek Mosso ile yasakları, konserleri, müziğini, yeni şarkısını ve beklenen baharı konuştuk.

‘FESTİVALLERİ ÖZLEDİK’

 • Her şarkının bir hikâyesi var. Peki yeni şarkının hikâyesi nedir?

Yeni şarkının hikâyesi şu şekilde, geçen yaz Alaçatı’da Hakan Altun’la birlikte kuliste vakit geçirirken, bir şarkı yazdığını ve biraz ona beni hatırlattığını söylemişti. Ve ben de üzerine düştüm. Dinler dinlemez kesinlikle bana ait bir şarkı olduğunu düşündüm, hissettim. Ondan sonra şarkıyı asla kimseye bırakmayıp, allem edip kallem edip Hakan’dan aldım. O da zaten gerçekten benim sesimden duyduktan sonra “Kesinlikle söylemelisin” dedi.

 • 2022 yazı yasaklarla geldi, herkesi yordu bu yasaklar ve tabii sizi de, kimsenin artık yasaklara tahammülü yok. Peki 2023 yazı sizce nasıl olacak?

2022 yazı, evet, yasaklarla gelmişti. Bu yaz için düşüncem, tamamen seçimden sonra her şeyin değişeceği ya da yine aynı şekilde devam edeceği! İlk gelen yasak her zaman müziğe geldiği için yine 2023 yazı için muhteşem hayallerim yok. Ama tabii ki festivalleri hepimiz çok özledik.

 • Bu yaz konser programınız nasıl?

Mayıs ayında seçim olduğu için konser programımız biraz daha seyrek ama ondan sonra her hafta muhakkak üç konserimiz olacak. Türkiye’nin farklı şehirlerinde olacağız. Ege Bölgesi’nde çok konserimiz var bu yıl; Alaçatı’da, İzmir’de, Bodrum’da çok konser vereceğiz. Yine Türkiye’nin dört bir yanında farklı sahnelerde dinleyicilerimizle buluşmaya devam edeceğiz.

‘SÜRPRİZLER ÇOK!’

 • Hayranlarınıza yeni sürprizleriniz olduğu kulağıma fısıldandı. Bizimle paylaşır mısınız?

Hayranlarım için önümüzdeki günlerde sürprizlerim elbette var. Âşık Mahsuni Şerif’in “İnce ince bir kar yağar” türküsünü kaydediyorum şu an! Bütün gelirlerini depremzede çocukların eğitimleri için kullanmayı planlıyorum. Böyle bir durum var, ne zaman çıkacağını henüz bilmiyoruz, daha belirlemedik, çalışmalarımız sürüyor. Ama kısa bir zaman kaldı yani ben diyeyim üç hafta siz deyin bir ay! Akabinde yaz için bir şarkı hazırladık, onun da haziranın ilk haftası çıkmasını istiyorum. Yine gelen bir sürü tribute albümleri var. Şimdi isimleri sayıp sürprizleri kaçırmak istemiyorum ama pek çok tribute albümünde şarkı söyledim, nereden baksanız beş ayrı albümde söyledim. Onların çıkış tarihlerini bilmiyorum. Onlar başka şirketlerden toplu çıkması gerektiği için tarihleri onlar belirleyecekler. Sürprizlerim şimdilik böyle, tabii aralarda heyecana kapılıp yeni işler yapıp, bir şeyler üretirsek onları da paylaşırım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Koç burcunun enerjisi yüksek olacak ve kendinizi daha hevesli ve motive hissedeceksiniz. Kendinizi ifade etme konusunda başarılı olabilir ve yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Ancak sabırsızlık huyunuz bugün sizi zorlayabilir, dikkat etmenizde fayda var. İlişkilerinizde tutkulu ve cesur davranabilirsiniz, ancak karşı tarafın duygularını da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Bugün kendinize zaman ayırarak spor yapmak veya meditasyon gibi aktivitelerle stresinizi azaltabilirsiniz. Haydi, harekete geçme vakti! Umarım güzel bir gün geçirirsiniz.

BOĞA BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün Boğa burcu için keyifli ve huzurlu bir gün olabilir. İş hayatında başarılı adımlar atabilir, ilişkilerde uyumlu ve anlayışlı olabilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak içsel huzuru bulabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek ve pozitif düşüncelerle günü geçirmek size iyi gelebilir.

İKİZLER BURCU YORUMU
YENGEÇ BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, duygusal açıdan hassas olabilir ve kendinizi daha içsel hissedebilirsiniz. İçsel dünyanıza odaklanarak kendinizi keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda duygusal destek alabilir ve onlarla olan bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Kendinize zaman ayırarak ruhsal anlamda yenilenme ve huzur bulma şansınız var. Sevdiklerinizle olan iletişiminizi arttırmak, duygusal anlamda daha tatmin edici bir gün geçirmenize yardımcı olabilir. Enerjinizi bölüştürmek yerine daha çok içsel deneyimlere odaklanabilirsiniz. Ayın size getirdiği duygusal dengeyi yakalayarak zihinsel ve ruhsal olarak dengeli bir gün geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, Aslan burcu için keyifli ve hareketli bir gün olabilir. İletişim becerilerinizin ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlarla olan iletişiminizde daha anlayışlı ve açık olmak size fayda sağlayabilir. Kendinize zaman ayırarak hobilerinizle uğraşabilir ve keyifli aktiviteler yapabilirsiniz. Aynı zamanda kariyerinizle ilgili konularda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ufak tefek aksilikler olabilir ancak olumlu enerjinizi koruyarak bunların üstesinden gelebilirsiniz. Bugünün tadını çıkarın!

BAŞAK BURCU YORUMU

Bugün dikkatinizi detaylara vermeniz gerekebilir. Planlarınızı gözden geçirmek ve bazı ayarlamalar yapmak iyi olabilir. İş veya okul hayatınızda disiplinli bir şekilde ilerleyerek hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Sağlık konularına da dikkat etmekte fayda var. Bugün, detaylara odaklanarak daha verimli ve başarılı olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU YORUMU

Bugün içsel dengenizi korumaya özen göstermek önemli olacak. Başkalarıyla olan ilişkilerinizde uyum sağlamak ve anlayışlı olmak sizi daha mutlu ve huzurlu hissettirecek. Bugün kendinize zaman ayırarak iç sesinizi dinlemek ve duygularınıza odaklanmak faydalı olabilir. Kararlarınızı verirken mantıklı düşünmeye ve dengeli bir şekilde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Uzlaşmaya açık olmanız, ilişkilerinizde daha sağlam temellere dayanmanıza yardımcı olabilir.

AKREP BURCU YORUMU

Merhaba! Bugün, duygusal bir denge bulmanız gerekebilir. İçsel çatışmalarınızı çözümlemek için zaman ayırmanız gerekebilir. İlişkilerinizde karşınızdakilerle empati kurarak iletişimde olmanız olumlu sonuçlar doğurabilir. Kendinize zaman ayırarak ruhsal denge ve huzur bulabilirsiniz. Enerjinizi olumlu şeylere odaklayarak içsel dengenizi sağlayabilirsiniz.

YAY BURCU YORUMU

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ne planladığınızı ve nereye gittiğinizi bildirin, ardından onları geziye katılmaya davet edin. Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, diğer insanları planlarınıza dahil ederek bazı ciddi liyakat puanları kazanabileceğiniz anlamına gelir.

OĞLAK BURCU YORUMU

Bugün, içsel huzurunuzu korumaya özen göstermelisiniz. Sorumluluklarınızın farkında olmanız olumlu ancak aynı zamanda kendinize de zaman ayırmalısınız. Başkalarının beklentileri ve istekleri çevrenizde dolanabilir ancak kendi ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Duygusal anlamda daha dengeli olmak için kendinize zaman ayırın.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM