MEDİCANA İLKBAHAR 2012

MEDİCANA İLKBAHAR 2012

68 SAYFA

emre kınay*AŞK DA BÜR HASTALIK GİBİ

DOSYA-DİKKAT

ACIYI YOK EDEN DOKTORLAR

BEYNİMİZİN SU YATAĞI

KALP AĞRISI GENÇKEN GÜZEL

MİDEMİZE DİKKAT

PET-BT

CİLDİNİZ YAZA HAZIR MI

ALERJİYE DİKKAT

BAHAR YORGUNLUĞUNU ÖNLEYİN

DİYABETLİ OLMAK NE DEMEK

UCUNDAN AZICIK

DOĞURGANLIK NEREYE KADAR

ANNE ADAYLIK DİKKAT

BÖBREK TAŞLARI HAKKINDA

BOTOKS TEDAVİSİ

EDERİ:230TL.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Bugün içinde bulunduğunuz durumları daha net bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Sabırlı ve disiplinli yapınız sayesinde hedeflerinize daha fazla odaklanabilir ve kararlarınızı daha sağlam bir zemine oturtabilirsiniz. Kendinize güvenin ve sizi rahatsız eden konuları çözmek için adımlar atın. Ayrıca, detaylara önem vererek işlerinizi daha verimli bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Keyifli bir gün geçirmenizi dilerim.

KOVA BURCU YORUMU

Bugünün Venüs-Mars bağlantısı, haritanızın en dinamik iki açısını kesiyor, bu nedenle yaratıcı bir çabada başarılı olmak istiyorsanız, şimdi ona en iyi şansı vermenin tam zamanı. İnsanların fikirlerinize ne kadar açık olduklarına şaşırabilirsiniz.

BALIK BURCU YORUMU

Bugün duygusal olarak daha hassas olabilirsiniz. İnsanlarla iletişimdeki inceliğiniz sayesinde yanınızdakilere destek olabilir, onları rahatlatabilirsiniz. Ancak, kendi duygusal ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmemelisiniz. İçsel dengeye odaklanmak ve kendinize zaman ayırmak için fırsatlar yaratın. Enerjinizi doğru yönlendirmek, hobilerinize zaman ayırmak veya rahatlama teknikleri kullanmak size iyi gelecektir. Kendinizi yeniden motive etmek için yapıcı düşüncelere odaklanın ve geleceğe umutla bakın.

YAZARLAR / Tümü
admin: hafta sonları gitmeli
2023-07-15 00:59:20
İlhan erdinç: Kaleminize sağlık👏👏👏
2023-02-23 09:35:47